bip epuap archiwum archiwum   poczta  dom  facebook  start strona 
Dzisiaj jest: 21 Kwietnia 2018    |    Imieniny obchodzą: Anzelm, Bartosz, Feliks

"Włączmy razem świąteczną iluminację"

17 grudnia na Rynku w Czernichowie odbyła się Świąteczna Iluminacja, impreza plenerowa, podczas której gra świateł, ognia i muzyki, wprowadziła licznie zgromadzonych w świąteczny nastrój.

Podczas imprezy zuchy ze Związku Harcerstwa Polskiego w Czernichowie przekazały na ręce wójta Szymona Łytka symboliczne światełko, dzieci i młodzież z Ogniska Artystycznego „Szlif” wykonały świąteczne piosenki i kolędy, a odważni członkowie Grupy Ogniowej zaprezentowali tańce z ogniem. Imprezę urozmaicił występ dzieci z rodzicami z młodszych klas ze Szkoły Podstawowej w Czernichowie i Szkoły Podstawowej w Wołowicach, a zakończył koncert artystki Asi „Azzji” Mądry, zespołu Toporki oraz pokaz sztucznych ogni.

Momentem, na który wszyscy czekali było rozświetlenie Rynku w Czernichowie światłem choinki i świątecznych lampek zawieszonych nad ulicami. Wyjątkową ozdobą wieczoru były duże bańki choinkowe wykonane przez dzieci ze szkół i przedszkoli w gminie Czernichów, a także wójta i radnych, rozwieszone między drzewami w Rynku, które wciąż można tam podziwiać, a które już za kilka dni będą przeniesione do siedziby Urzędu Gminy Czernichów.

+ GALERIA (LINK)

+ FILM TELEWIZJI SKAWINA (LINK)

Template Design free joomla templates

Äèçàéí ðàçðàáîòàí øàáëîíû Joomla

Nowa strona 2
Zamknij

Informacje o plikach cookie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...
<