bip epuap archiwum archiwum   poczta  dom  facebook  start strona 

 

1_0
2_0
3_0
4_0
6_0
7_0

Dzisiaj jest: 21 Kwietnia 2018    |    Imieniny obchodzą: Anzelm, Bartosz, Feliks

Wiarygodne Przedszkole – certyfikat dla placówki z Przegini Duchownej

Na początku 2017 roku została uruchomiona kolejna edycja programu Wiarygodne Przedszkole. Po rekrutacji placówek, Ogólnopolskie Wyróżnienie otrzymało Integracyjne Samorządowe Przedszkole w Przegini Duchownej.

- Dostaliśmy bardzo dobre oceny w ewaluacji i wtedy zadzwoniono do nas z zaproszeniem do programu. Spełniliśmy wszystkie warunki i dostarczyliśmy niezbędne dokumenty – mówi dyrektor przedszkola, Ewelina Tomska. - Do naszego przedszkola przyciąga rodziców wiele aspektów – dodaje. – Nowoczesny budynek, własna kuchnia, przestronne sale, małe grupy, bogata oferta edukacyjna, specjalistyczna opieka i możliwość integracji. Dzieci bardzo dobrze się integrują i łatwo akceptują innych.

Program Wiarygodne Przedszkole stanowi ranking najlepszych placówek w całej Polsce. Certyfikat jest gwarantem spełniania przez placówkę wysokich standardów edukacyjnych. Program powstał z inicjatywy dyrektorów szkół i przedszkoli i stanowi podpowiedź dla rodziców i uczniów podczas wyboru odpowiedniej placówki. Certyfikat jest potwierdzeniem wysokiego poziomu i skutecznego zarządzania.

Template Design free joomla templates

Äèçàéí ðàçðàáîòàí øàáëîíû Joomla

Nowa strona 2
Zamknij

Informacje o plikach cookie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...
<