bip epuap archiwum archiwum   poczta  dom  facebook  start strona 

 

1_0
2_0
3_0
4_0
6_0
7_0

Dzisiaj jest: 22 Maja 2018    |    Imieniny obchodzą: Julia, Wiesława, Helena

IV Przedszkolny Konkurs Recytatorski w Czernichowie

27 kwietnia w Samorządowym Przedszkolu w Czernichowie odbył się IV Przedszkolny Konkurs Recytatorski. W konkursie wzięły udział przedszkolaki z różnych placówek w całej gminie.

Występ artystyczny dzieci z przedszkola w Czernichowie otworzył konkurs, następnie na scenie pojawili się uczestnicy z przedszkoli w Czernichowie, Przegini Duchownej, Rusocic, Wołowic, Kamienia, Rybnej i Nowej Wsi Szlacheckiej.

Jury w składzie: Barbara Rachoń, Maria Kapusta, Ewa Pajor i Dorota Machaczka przyznało nagrodę główną sześcioletniemu Kacperkowi Gondkowi z Oddziału Przedszkolnego w Czernichowie. Kacper zadeklamował wiersz "Grzeczniaki" Agaty Widzowskiej. Utwór wybrała wychowawczyni, Renata Zwolska.

Wszyscy uczestnicy otrzymali wyróżnienie oraz dyplom, książkę i pluszaczka.

Template Design free joomla templates

Äèçàéí ðàçðàáîòàí øàáëîíû Joomla

Nowa strona 2
Zamknij

Informacje o plikach cookie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...
<