bip epuap archiwum archiwum   poczta  dom  facebook  start strona 

 

1_0
2_0
3_0
4_0
6_0
7_0

Dzisiaj jest: 21 Kwietnia 2018    |    Imieniny obchodzą: Anzelm, Bartosz, Feliks

XII Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Krakowie "Krakusek"

Uczeń ZPO w Wołowicach Michał Bentkowski okazał się bezkonkurencyjny w konkursie wiedzy o Krakowie.

27 kwietnia br. w sali edukacyjnej Zamku Królewskiego na Wawelu odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród laureatom XII Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy o Krakowie „Krakusek”. Wśród nagrodzonych znalazł się uczeń klasy 3b ZPO w Wołowicach - Michał Bentkowski, który zajął I miejsce.

Dzięki fantastycznej wiedzy o Krakowie Michał okazał się bezkonkurencyjny i w finale pokonał ponad 190 uczniów reprezentujących szkoły zarówno z Krakowa, jak i z powiatu krakowskiego. Poziom wiedzy wszystkich uczestników finału był bardzo wysoki, tym bardziej na szczególne uznanie i pochwałę zasługuje zwycięstwo Michała.

Template Design free joomla templates

Äèçàéí ðàçðàáîòàí øàáëîíû Joomla

Nowa strona 2
Zamknij

Informacje o plikach cookie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...
<