bip epuap   archiwum   poczta  dom  facebook  start strona 

 

1_0
2_0
3_0
4_0
6_0
7_0

Dzisiaj jest: 19 Czerwca 2018    |    Imieniny obchodzą: Gerwazy, Protazy, Julianna

74. Tour de Pologne w naszej gminie - utrudnienia w ruchu

29 lipca (sobota) przez naszą gminę planowany jest przejazd wyścigu kolarskiego 1. etapu 74. Tour de Pologne.

W związku z powyższym między godz. 15.00 a 16.30 nastąpią utrudnienia w ruchu drogowym na drodze powiatowej 2187 K od Rusocic przez Kłokoczyn, Czernichów i Zagacie. Na czas przejazdu wyścigu droga będzie zamknięta.

Strażacy z gminy będą gotowi od godz. 14.30 na odcinku Rusocice – Zagacie. Pojawienie się pierwszego zawodnika planowane jest na godz. 15.34 w Rusocicach. - W gotowości będzie radiowóz i wszystkie OSP z naszej gminy, wójt angażuje po cztery osoby z każdej jednostki – mówi inspektor Krzysztof Sury, specjalista ds. bezpieczeństwa publicznego w Urzędzie Gminy Czernichów. - Każdy strażak otrzyma pamiątkową koszulkę z Tour de Pologne. Dokładny przebieg trasy ilustruje mapka.

26072017

Template Design free joomla templates

Äèçàéí ðàçðàáîòàí øàáëîíû Joomla

Nowa strona 2
Zamknij

Informacje o plikach cookie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...
<