bip epuap   archiwum   poczta  dom  facebook  start strona 

 

1_0
2_0
3_0
4_0
6_0
7_0

Dzisiaj jest: 19 Czerwca 2018    |    Imieniny obchodzą: Gerwazy, Protazy, Julianna

Podziękowania za wieloletnią pracę

Podczas rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2017/2018 wójt gminy Czernichów Szymon Łytek podziękował za wiele lat pracy i zaangażowania paniom dyrektorkom szkół, w których na tym stanowisku właśnie nastąpiła zmiana.

Wójt Szymon Łytek podczas uroczystego rozpoczęcia roku szkolnego podziękował pani mgr Teresie Baranowskiej za wieloletnią współpracę i pełnienie funkcji dyrektor Szkoły Podstawowej im. księcia Józefa Poniatowskiego w Przegini Duchownej i pani mgr Barbarze Wierzbowskiej, dyrektor Szkoły Podstawowej im. św. Stanisława Kostki w Nowej Wsi Szlacheckiej.

W wyniku ogłoszonych w czerwcu i sierpniu konkursów na dyrektorów tych placówek, funkcję dyrektor Zespołu Szkolno - Przedszkolnego z Oddziałami Integracyjnymi w Przegini Duchownej została mgr Ewelina Tomska, a dyrektor Szkoły Podstawowej w Nowej Wsi Szlacheckiej, mgr Lucyna Socha-Siejka.

Rozpoczęcie roku szkolnego

Template Design free joomla templates

Äèçàéí ðàçðàáîòàí øàáëîíû Joomla

Nowa strona 2
Zamknij

Informacje o plikach cookie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...
<