bip epuap   archiwum   poczta  dom  facebook  start strona 

 

1_0
2_0
3_0
4_0
6_0
7_0

Dzisiaj jest: 19 Czerwca 2018    |    Imieniny obchodzą: Gerwazy, Protazy, Julianna

VII Wojewódzki Zlot Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych

2 września w Myślenicach odbył się VII Wojewódzki Zlot Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych zorganizowany przez Związek Ochotniczych Straży Pożarnych RP Zarząd Oddziału Wojewódzkiego w Krakowie i Zarząd Oddziału Powiatowego w Myślenicach.

Wzięło w nim udział blisko tysiąc dzieci i młodzieży z całej Małopolski, tj. ponad 100 drużyn.
Gminę Czernichów reprezentowała Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza z Zagacia w składzie: Jakub Armatys, Adrian Czech, Kacper Figuła, Dawid Mlostek, Sebastian Pieniążek, Bartosz Podolak, Jan Proszkowiec, Kamil Zaborowski. Opiekunem grupy była dh Justyna Dudzik. Uczestnicy wzięli udział w osiemnastu konkurencjach sportowych, m.in. za zadanie mieli pokonać wyznaczoną trasę w sześcioosobowych nartach lub przepchać piłeczkę przez węża W-52.

Brak ścisłej rywalizacji sprzyjał świetnej zabawie i integracji. Był poczęstunek i pyszne lody, a do tego pamiątkowe koszulki i inne gadżety. Udział w tym spotkaniu okazał się wspaniałym sposobem popularyzacji wśród młodzieży idei ochrony przeciwpożarowej.

OSP Zagacie składa wójtowi gminy Czernichów serdeczne podziękowania za sfinansowanie wyjazdu na zlot.

JD

Template Design free joomla templates

Äèçàéí ðàçðàáîòàí øàáëîíû Joomla

Nowa strona 2
Zamknij

Informacje o plikach cookie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...
<