bip epuap   archiwum   poczta  dom  facebook  start strona 

 

1_0
2_0
3_0
4_0
6_0
7_0

Dzisiaj jest: 21 Czerwca 2018    |    Imieniny obchodzą: Alicja, Marta, Alojz

VIII Powiatowe Zawody Sportowo - Pożarnicze

Dziewczęta z Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej w Czernichowie zajęły II miejsce na VIII Powiatowych Zawodach Sportowo - Pożarniczych.

 

Zawody odbyły się 2 września w Nawojowej Górze. Regulamin zawodów został dostosowany do międzynarodowych przepisów CTIF, co wymagało od drużyn startujących bardzo dużo pracy i ciężkich treningów oraz przygotowania specjalnego toru do ćwiczeń.

Grupa wystąpiła w składzie: Joanna Podzoba, Klaudia Węgrzyn, Patrycja Urbańczyk, Aleksandra Kopeć, Gabriela Lis, Barbara Tuchowska, Amelia Łukowska, Aleksandra Dzieciuch, Patrycja Szczypczyk, Katarzyna Bednarczyk. Trenerem drużyny był Michał Martyna, a opiekunami Katarzyna Martyna, Agnieszka Urbańczyk oraz Anna Węgrzyn.

Dziewczynom wiernie towarzyszyli i pomagali koledzy i koleżanki z drużyny: Maciej Figuła, Michał Mlostek, Mateusz Zalarski, Anna Kasperkiewicz, Oliwia Sijka, Zosia Hendel, Weronika Krupa, Krzysztof Urbańczyk. Miejsce na tor do ćwiczeń udostępnili dyrektor ZSRCKU w Czernichowie, Grzegorz Bylica oraz pan Juliusz Boroń.

Inni członkowie drużyny, którzy również aktywnie uczestniczą w życiu jednostki, a z racji wieku i ograniczonej liczby osób w drużynie startującej nie mogli brać udziału w zawodach to: Klaudia Wyzgał, Aleksandra Celer, Patrycja Robakiewicz, Magda Robakiewicz, Patryk Sroka, Wojtek Galos, Agnieszka Szczepaniak, Zuza Brocka oraz Oliwia Galos.

Nagrody i dyplomy wręczył wicestarosta krakowski, Wojciech Pałka. Wynik ten jest wielką motywacją młodzieży do działania w drużynie OSP Czernichów i odnoszenia dalszych sukcesów.

AU

Template Design free joomla templates

Äèçàéí ðàçðàáîòàí øàáëîíû Joomla

Nowa strona 2
Zamknij

Informacje o plikach cookie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...
<