bip epuap   archiwum   poczta  dom  facebook  start strona 

 

1_0
2_0
3_0
4_0
6_0
7_0

Dzisiaj jest: 21 Czerwca 2018    |    Imieniny obchodzą: Alicja, Marta, Alojz

Nocna i świąteczna opieka zdrowotna. Zmiany od 1 października

Od 1 października mieszkańcy Małopolski mają do dyspozycji 48 miejsc realizacji świadczeń w całym województwie w zakresie nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej. Zmieniła się część realizatorów i obszarów zabezpieczenia tej formy opieki.

Zgodnie z zapisami ustawy z dnia 23 marca 2017 r. o zmianie ustawy o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych  (Dz. U. 2017 r., poz. 844) z dniem 1 października utworzony został system podstawowego szpitalnego zabezpieczenia świadczeń opieki zdrowotnej, tzw. "sieć szpitali". Na mocy tej ustawy 30 września wygasły umowy o udzielanie świadczeń w zakresie nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej zawarte z dotychczasowymi świadczeniodawcami, którzy nie zostali ujęci w "sieci szpitali" - informuje Małopolski Oddział Wojewódzki NFZ.

+ Spis 48 placówek, które od 1.10.2017r. realizują nocną i świąteczną opiekę zdrowotną

Placówka dla gminy Czernichów:

OPC Sp. z o.o. Kraków Sp. k., Radziszów, ul. Szkolna 15  (dodatkowe miejsce przyjęć pacjentów: Skawina, ul. ks. J. Popiełuszki 2a)

tel. 12 346 16 84

Template Design free joomla templates

Äèçàéí ðàçðàáîòàí øàáëîíû Joomla

Nowa strona 2
Zamknij

Informacje o plikach cookie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...
<