bip epuap   archiwum   poczta  dom  facebook  start strona 

 

1_0
2_0
3_0
4_0
6_0
7_0

Dzisiaj jest: 21 Czerwca 2018    |    Imieniny obchodzą: Alicja, Marta, Alojz

14 listopada - Dzień Czystego Powietrza

Ekodoradca gminy Czernichów zaprasza na dzień otwarty pod hasłem "Czyste powietrze – wspólna sprawa". Punkt informacyjny dla mieszkańców będzie zlokalizowany na I piętrze urzędu gminy przy kasie.

Każda zainteresowana osoba uzyska kompleksowe informacje na temat programów proekologicznych realizowanych na terenie gminy Czernichów. Mieszkańcy będą mieli okazje zapoznać się z działaniem kamery termowizyjnej oraz zgłosić swój budynek do przeprowadzenia badania za jej pomocą. Przewidziano także miejsce zabaw plastyczno-edukacyjnych dla najmłodszych. Mieszkańcy, którzy wypełnią ankietę bazy inwentaryzacji ogrzewania budynków w Małopolsce – otrzymają ekologiczny upominek - skrzydłokwiat – roślinę pozytywnie wpływającą na jakość powietrza w mieszkaniu.

Template Design free joomla templates

Äèçàéí ðàçðàáîòàí øàáëîíû Joomla

Nowa strona 2
Zamknij

Informacje o plikach cookie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...
<