bip epuap archiwum archiwum   poczta  dom  facebook  start strona 

 

1_0
2_0
3_0
4_0
6_0
7_0

Dzisiaj jest: 21 Kwietnia 2018    |    Imieniny obchodzą: Anzelm, Bartosz, Feliks

Dziennik Polski z 02.05.2017 - Spoglądali w niebo i z ulgą odetchnęli, gdy deszcz ustał

Jeśli bezdeszczowa pogoda się utrzyma, to w czwartek zostaną wznowione przeprawy promowe. Przeprawy promowe łączą Jeziorzany w gm. Liszki z Kopanką w gm. Skawina i Czernichów z Brzeźnicą w powiecie wadowickim. Z powodu wysokiego stanu Wisły wstrzymano ruch w obu miejscach.

Jeszcze w sobotę sytuacja na niektórych rzekach w powiecie była groźna. - W piątek zostało ogłoszone pogotowie przeciwpowodziowe. Stan ostrzegawczy został przekroczony o 62 centymetry przy niektórych niezamkniętych śluzach - mówi Krzysztof Sury, zajmujący się m.in. sprawami kryzysowymi w Urzędzie Gminy Czernichów.

Czytaj więcej...

Template Design free joomla templates

Äèçàéí ðàçðàáîòàí øàáëîíû Joomla

Nowa strona 2
Zamknij

Informacje o plikach cookie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...
<