bip epuap archiwum archiwum   poczta  dom  facebook  start strona 

 

1_0
2_0
3_0
4_0
6_0
7_0

Dzisiaj jest: 21 Kwietnia 2018    |    Imieniny obchodzą: Anzelm, Bartosz, Feliks

Dziennik Polski z 13.05.2017 - Rusocice. Pożar strawił warsztat. Wieś idzie z pomocą

Rusocice. Zbigniew Pieniążek stracił miejsce pracy z pojazdami klientów. Życzliwi ludzie cenią mechanika i organizują zbiórki pieniędzy na odbudowę zakładu. Zbigniew Pieniążek pomagał każdemu. Jest mechanikiem, prowadził warsztat samochodowy w Rusocicach. Gdy ktoś był w potrzebie i musiał szybko naprawić pojazd, to pan Zbigniew rzucał wszystko i starał się zaradzić problemowi. Teraz sam potrzebuje pomocy. Pod koniec kwietnia wszystko stracił. Pożar pochłonął dobytek jego życia, zakład z wyposażeniem, samochodami jego i klientów.

Czytaj więcej...

Template Design free joomla templates

Äèçàéí ðàçðàáîòàí øàáëîíû Joomla

Nowa strona 2
Zamknij

Informacje o plikach cookie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...
<