bip epuap archiwum archiwum separator poziom poczta  dom  facebook  start strona 

 

1_0
2_0
3_0
4_0
6_0
7_0

Dzisiaj jest: 20 Listopada 2017    |    Imieniny obchodzą: Edyta, Edmund, Anatol

ALFABETYCZNY WYKAZ PRACOWNIKÓW

Nowa strona 4

Bańdo Małgorzata PODATKI [WYDZIAŁ FINANSOWO - BUDŻETOWY]
Bańdo Zofia SKARBNIK GMINY  
Berdecki Wiesław PLANOWANIE PRZESTRZENNE [WYDZIAŁ INWESTYCJI I PLANOWANIA PRZESTRZENNEGO]
Bylica Danuta GOSPODARKA WODNA, CMENTARZE [WYDZIAŁ GOSPODARKI, ROLNICTWA I OCHRONY ŚRODOWISKA]
Błaszczyk Sławomir INWESTYCJE [WYDZIAŁ INWESTYCJI I PLANOWANIA PRZESTRZENNEGO]
Dera Anna KSIĘGOWOŚĆ [WYDZIAŁ FINANSOWO - BUDŻETOWY]
Fidelus Izabela OBSŁUGA RADY GMINY / ARCHIWUM ZAKŁADOWE [WYDZIAŁ SPRAW OBYWATELSKICH I ADMINISTRACJI]
Aleksander Zembura ADMINISTRACJA DROGAMI GMINNYMI [WYDZIAŁ GOSPODARKI, ROLNICTWA I OCHRONY ŚRODOWISKA]
Gałka Maciej GMINNE CENTRUM INFORMACJI [WYDZIAŁ SPRAW OBYWATELSKICH I ADMINISTRACJI]
Gędłek Maciej ZASTĘPCA WÓJTA  
Gibek Józef KIEROWNIK WYDZIAŁU GOSPODARKI, ROLNICTWA I OCHRONY ŚRODOWISKA
KOMUNIKACJA / DROGI
[WYDZIAŁ GOSPODARKI, ROLNICTWA I OCHRONY ŚRODOWISKA]
Grzesiak Agnieszka KSIĘGOWOŚĆ [WYDZIAŁ FINANSOWO - BUDŻETOWY]
Grzybek Barbara GMINNY ZASÓB NIERUCHOMOŚCI [WYDZIAŁ GOSPODARKI, ROLNICTWA I OCHRONY ŚRODOWISKA]
Grabowska Sabina KSIĘGOWOŚĆ [WYDZIAŁ FINANSOWO - BUDŻETOWY]
Barbara Litwicka EWIDENCJA LUDNOŚCI [WYDZIAŁ SPRAW OBYWATELSKICH I ADMINISTRACJI]
Jakóbik Sabina PLANOWANIE PRZESTRZENNE [WYDZIAŁ INWESTYCJI I PLANOWANIA PRZESTRZENNEGO]
Joanna Dudek SEKRETARIAT, KADRY [WYDZIAŁ SPRAW OBYWATELSKICH I ADMINISTRACJI]
Knapik Zofia ZASTĘPCA KIEROWNIKA USC [URZĄD STANU CYWILNEGO]
Kosek Adam KIEROWNIK WYDZIAŁU INWESTYCJI [WYDZIAŁ INWESTYCJI I PLANOWANIA PRZESTRZENNEGO]
Kopacz Beata ADMINISTRACJA [WYDZIAŁ SPRAW OBYWATELSKICH I ADMINISTRACJI]
Kowalczyk Marek KIEROWCA-KONSERWATOR  
Krzan Krystyna PODATKI [WYDZIAŁ FINANSOWO - BUDŻETOWY]
Kucharz Katarzyna EWIDENCJA LUDNOŚCI [WYDZIAŁ SPRAW OBYWATELSKICH I ADMINISTRACJI]
Lipowczan Ewa SEKRETARZ GMINY/KIEROWNIK WYDZIAŁU SPRAW SPOŁECZNYCH I ADMINISTRACJI [WYDZIAŁ SPRAW OBYWATELSKICH I ADMINISTRACJI]
Łącka Zofia PODATKI [WYDZIAŁ FINANSOWO - BUDŻETOWY]
Łytek Szymon WÓJT GMINY CZERNICHÓW  
Machaczka Dorota KULTURA, PROFILAKTYKA I ROZWIĄZYWANIE PROBLEMÓW UZALEŻNIEŃ [WYDZIAŁ SPRAW OBYWATELSKICH I ADMINISTRACJI]
Malik Stanisława ROLNICTWO, OCHRONA PRZYRODY [WYDZIAŁ GOSPODARKI, ROLNICTWA I OCHRONY ŚRODOWISKA]
Martyna Maria PŁACE [WYDZIAŁ FINANSOWO - BUDŻETOWY]
Matjasik Małgorzata PODATKI [WYDZIAŁ FINANSOWO - BUDŻETOWY]
Migas Krzysztof GEODEZJA [WYDZIAŁ GOSPODARKI, ROLNICTWA I OCHRONY ŚRODOWISKA]
Ochmańska - Kowalczyk Agnieszka BIURO OBSŁUGI KLIENTA [WYDZIAŁ SPRAW OBYWATELSKICH I ADMINISTRACJI]
Paszkowska Stanisława OBSŁUGA [WYDZIAŁ SPRAW OBYWATELSKICH I ADMINISTRACJI]
Piwowarczyk Wiesław OBSŁUGA [WYDZIAŁ SPRAW OBYWATELSKICH I ADMINISTRACJI]
Płaneta Lucyna KIEROWNIK WYDZIAŁU [WYDZIAŁ FINANSOWO - BUDŻETOWY]
Sieńko-Smaga Sylwia RADCA PRAWNY [RADCA PRAWNY]
Smaga Agnieszka EWIDENCJA DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ [WYDZIAŁ SPRAW OBYWATELSKICH I ADMINISTRACJI]
Stańko Wiktoria KASA [WYDZIAŁ FINANSOWO - BUDŻETOWY]
Starowicz Marta OBSŁUGA [WYDZIAŁ SPRAW OBYWATELSKICH I ADMINISTRACJI]
Sury Krzysztof SAMODZIELNE STANOWSKO DO SPRAW BEZPIECZEŃSTWA PUBLICZNEGO [SAMODZIELNE STANOWISKO DO SPRAW BEZPIECZEŃSTWA PUBLICZNEGO]
Szczepaniak Marian SAMODZIELNE STANOWISKO DO SPRAW STRATEGII I ROZWOJU [SAMODZIELNE STANOWISKO DO SPRAW STRATEGII I ROZWOJU]
Urbańczyk – Kowalik Edyta GMINNE CENTRUM INFORMACJI, TURYSTYKA, PROMOCJA I SPORT
[WYDZIAŁ SPRAW OBYWATELSKICH I ADMINISTRACJI]
Węgrzyn Anna GOSPODARKA ODPADAMI [WYDZIAŁ GOSPODARKI, ROLNICTWA I OCHRONY ŚRODOWISKA]
Zubek - Rutka Ilona REFERENT PRAWNY [WYDZIAŁ SPRAW OBYWATELSKICH I ADMINISTRACJI]

 

 

     

Template Design free joomla templates

Äèçàéí ðàçðàáîòàí øàáëîíû Joomla

Nowa strona 2
Zamknij

Informacje o plikach cookie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...
<