BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ E-PUAP ceidg
Strona Główna UG telefon Kontakt Lokalizacja Facebook

Banner

Dzisiaj jest: 5 Października 2022    |    Imieniny obchodzą: Igor, Placyd, Apolinary
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/20220909-slajd-wegielgk-is-95.jpglink
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/20220729-odpady-slajdgk-is-95.jpglink
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/m_grafiki.042022.04042022gk-is-95.pnglink
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/m_grafiki.032022.15032022gk-is-95.pnglink
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/m_grafiki.032022.08032022_04gk-is-95.pnglink
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/m_grafiki.14012022gk-is-95.pnglink
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/m_grafiki.012022.28012022gk-is-95.pnglink
0 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Progress bar
  1. Ogłoszenia
  2. Przetargi / Zapytania
  3. Koronawirus
  4. Przegląd Prasy

ukraina slajd2

Harmonogramy odbioru odpadów komunalnych od 1 sierpnia 2022 r.

Informujemy, iż w wyniku rozstrzygnięcia przetargu nieograniczonego na odbiór odpadów komunalnych z posesji, nastąpiła zmiana firmy odbierającej odpady komunalne z posesji na terenie Gminy Czernichów, od dnia 1 sierpnia 2022 r. odbiór odpadów będzie prowadziła Firma: Wiesław Strach, prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą: WYWÓZ NIECZYSTOŚCI ORAZ PRZEWÓZ ŁADUNKÓW WIESŁAW STRACH z siedzibą w Częstochowie, adres siedziby: ul. BÓR 169, 42-202 CZĘSTOCHOWA.

Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów będzie funkcjonował w dotychczasowych lokalizacjach tj. w Rybnej (działka nr 3075/1 – przy boisku LKS Sokół Rybna) oraz w Czernichowie (działka nr 1349/4 – Studzienki, dawny plac targowy) terminy PSZOK-ów zostaną ustalone według odrębnych harmonogramów. Możecie Państwo, również używać dotychczasowych worków, które zostały od poprzedniej firmy, nowe worki będą dostarczane przy najbliższym odbiorze odpadów.

W związku z powyższym, iż odbiór i zagospodarowanie odpadów z nieruchomości wykonywać będzie nowa firma zapoznająca się z terenem gminy, co w pierwszych miesiącach działalności może powodować utrudnienia, prosimy o wyrozumiałość i zgłaszanie problemów bezpośrednio do Urzędu Gminy Czernichów pod nr. tel. 12 444 55 77 lub 12 2702 104 wew. 120 w godzinach pracy urzędu.

 

Poniżej zamieszczamy harmonogramy odbioru odpadów komunalnych z posesji, które możecie Państwo pobrać klikając nazwę miejscowości:

Miejsca trudno dostępne - Czernichów ulice: Poprzeczna, Malownicza, Dąbrowa Szlachecka ulica: Nasza, Przeginia Duchowna ulica: Wesoła, Rybna ulice: Fiołkowa, Gościnna, Jabłoniowa, Jurajska, Kamienna, Kręta, Malinowa, Malownicza, Mała, Miodowa, Na Skałce, Ogrodowa, Orlej, Panoramiczna, Pod Sosenkę, Pogodna, Rostworowskiego, Różana, Rudniańska, Sadowa, Spokojna, Stroma, Śliczna, Widokowa, Wrzosowa, Wołowice ulice: Grotowa, Konwaliowa, Rzepakowa, Sułkowa, Św. Franciszka, Wiosenna, Zagacie ulica: Azaliowa, Betlejem, Zielony Jar

 

Czernichów ulice: Akacjowa, Franciszka Stefczyka, Nad Wisłą, Starowiślna, Tyniecka

Czernichów ulice: Boczna, Bór, Dębowa, Dojazdowa, Jurajska, Kępa, Krzeszowicka, Leśna, Lipowa, Łąkowa, Mała, Na Błonia, Na Studzienkach, Na Wzgórzu, Nad Potokiem, Ogrodowa, Okrężna, Pasieka, Promowa, Ratanice, Ratanice Nowe, Różańcowa, Skwer Papieski, Sosnowa, Sportowa, Stawowa, Wadowicka, Wałowa, Wędkarska, Willowa, Zacisze, Zakamycze

Czernichów ulice: Cicha, Dworska, Flisacka, Gminna, Gospodarska, Gościniec, Kasztanowa, Klonowa, Kościelna, Krakowska, Krótka, Krzywa, Modrzewiowa, Ogrodnicza, Południowa, Prosta, Rozstaje, Rynek, Skalna, Skryta, Słoneczna, Spokojna, Stara Kuźnia, Tęczowa, Widokowa, Zaułek, Zawiła

Czernichów ulice: Parkowa, Pod Lasem, Podgórki, Wiślana

Czułówek

Dąbrowa Szlachecka

Kamień ulice: Piaski, Starowiejska

Kamień ulice: Akacjowa, Bagienna, Borowa Górka, Dąbrowa, Gary, Gromadzka, Jagodowa, Kanoników Regularnych, Krótka, Kwiatowa, Lipowa, Łąkowa, Mała, Na Górce, Olchowa, Pod Górą, Pod Lasem, Pod Ostrą, Podgórki, Podłęże, Polna, Portowa, Radosna, Rajska, Ratowa, Rubinowa, Skrajna, Słoneczna, Spacerowa, Sportowa, Stawowa, Szkolna, Szlak, Widokowa, Wiślana, Zacisze, Złote Piaski, Źródlana

Kłokoczyn

Nowa Wieś Szlachecka

Przeginia Duchowna

Przeginia Narodowa, Czernichów ulica: Graniczna

Rusocice

Rybna ulice: Aleksandry Polańskiej, Alternatywy, Bacyniokowa, Cicha, Cisowa, Krokusowej (od budynku nr 33 do ulicy Długiej), Długa, Galosówka, Handlowa, Kasztanowa, Lawendowa, Magnoliowa, Parkowa, Piekarska, Rajska, Rzeczna, Słoneczna, Stokrotek, Storczykowa, Św. Kazimierza, Tęczowa, Wąska, Wspólna, Zadworze

Rybna ulice: Azaliowa, Bednarze, Brzezina, Do Krzyża (od budynku nr 12 do końca ulicy), Dworska, Graniczna, Geologiczna, Kalinowa, Konwaliowa, Krótka, Lipowa, Na Morgi, Nowy Świat, Podniebna, Rolna, Rumiankowa, Spacerowa, Sosnowa, Św. Floriana, Św. Królowej Jadwigi, Sielska, Szkolna, Wierzbowa, Zacisze, Zawiła, Zielna, Źródlana

Rybna ulice: Bystra, Chabrowa, Do Krzyża (od ulicy Górnej do budynku nr 12), Krokusowa (od ulicy Dolnej do budynku nr 33), Dębowa, Dolna, Górna, Jaśminowa, Liliowa, Maciejówka, Makowa, Orzechowa, Podskale, Polna, Słonecznikowa, Sportowa, Szafranowa, Zielona

Wołowice ulice: Bajeczna, Beztroska, Biernacka, Chabrowa, Chmielna, Cichy Kącik, Cienista, Cyprysowa, Dąbrowska, Górna, Górne Łąki, Górska, Gwieździsta, Jesionowa, Jeziorna, Na Zakręcie, Karasiówka, Klasyczna, Krakowiaków, Krańcowa, Krzemiennik, Kwitnących Jabłoni, Malachitowa, Marzeń, Mleczna Droga, Morgi, Motylkowa, Na Kąty, Na Ogrody, Na Orlik, Na Skałce, Nad Stawem, Olszyny, Ostra Górka, Pichoniówka, Piękna, Pod Brzozami, Pod Jodłami, Pod Lipą, Pod Wałem, Pod Wierzbami, Podleśna, Podzagacie, Polnych Kwiatów, Polnych Maków, Porannej Rosy, Promienna, Pruskowiec, Przy Dworze, Sąsiedzka, Skotnia, Stalowa, Stary Młyn, Strumykowa, Topolowa, Wyspa, Za Dworem, Złota

Wołowice ulica: Piastowska

Wołowice ulice: Skawińska, Podedwór, Wiślańska

Zagacie

Template Design free joomla templates

Äèçàéí ðàçðàáîòàí øàáëîíû Joomla

Nowa strona 2
Zamknij

Informacje o plikach cookie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...