BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ E-PUAP ceidg
Strona Główna UG telefon Kontakt Lokalizacja Facebook

Banner

Dzisiaj jest: 25 Czerwca 2022    |    Imieniny obchodzą: Dorota, Łucja, Wilhelm
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/m_grafiki.042022.04042022gk-is-95.pnglink
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/m_grafiki.032022.15032022gk-is-95.pnglink
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/m_grafiki.032022.08032022_04gk-is-95.pnglink
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/m_grafiki.14012022gk-is-95.pnglink
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/m_grafiki.012022.28012022gk-is-95.pnglink
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/20220620-utrudnienia-malegk-is-95.jpglink
0 1 2 3 4 5 6 7 8
Progress bar
  1. Ogłoszenia
  2. Przetargi / Zapytania
  3. Koronawirus
  4. Przegląd Prasy

ukraina slajd2

I Letni Turniej Piłki Nożnej Dzieci i Młodzieży w Wołowicach

W dniach 24 i 25 czerwca 2013 r. w Wołowicach na obiekcie sportowym „Moje Boisko – Orlik 2012” odbył się I Letni Turniej Piłki Nożnej Dzieci i Młodzieży, którego organizatorem był Urząd Gminy Czernichow, działający w ramach projektu „Animator – Moje Boisko ORLIK 2012”.

Turniej był realizowany na zlecenie Ministerstwa Sportu w ramach programu „Sport Wszystkich Dzieci”, współfinansowanego ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej przez Zarząd Główny Szkolnego Związku Sportowego. 

W turnieju w kategorii chłopców w wieku 13-16 lat wzięło udział 8 pięcioosobowych drużyn: ZPO Rybna, ZPO Przeginia Duchowna 1, ZPO Przeginia Duchowna 2 , Gimnazjum w Kamieniu, LKS „PIAST” Farmina, LKS Błękitni Czułówek, ZPO Wołowice, ZPO Czernichów. Mecze rozegrano w systemie każdy z każdym. Najlepiej zaprezentowała się i zajęła w tej kategorii I miejsce drużyna ZPO Przeginia Duchowna 1, II miejsce przypadło ZPO Rybna, III – ex aequo ZPO Czernichów i Gimnazjum w Kamieniu.

Kolejnym punktem turnieju były rozgrywki dziewcząt w wieku 7-13 lat, do których przystąpiły trzy drużyny. Na I miejscu uplasowała się drużyna Szkoły Podstawowej w Przegini Duchownej, II miejsce przypadło dziewczynkom ze Szkoły Podstawowej w Nowej Wsi Szlacheckiej, a III miejsce – ekipie Szkoły Podstawowej w Czernichowie.

W drugim dniu turnieju do rywalizacji przystąpili chłopcy w wieku 7-13 lat. Zgłoszono 8 drużyn: SP Czernichów, LKS „START” w Kamieniu, SP Przeginia Duchowna, SP Nowa Wieś Szlachecka, SP w Rusocicach, SP Wołowice, SP Rybna, LKS „PIAST” Farmina. Turniej rozegrano w systemie każdy z każdym. W tej kategorii wiekowej miejsca na podium zajęli: I – ZPO Wołowice, II – ZPO Przeginia Duchowna, III – ex aequo SP Czernichów i LKS „START” w Kamieniu.

Wszystkie drużyny otrzymały dyplomy za udział w Turnieju, a zdobywcy miejsc I-III w poszczególnych kategoriach wraz z gratulacjami otrzymali z rąk Wójta Szymona Łytka oraz Zastępcy Wójta Macieja Gędłka pamiątkowe puchary. Nauczyciele i trenerzy –opiekunowie zwycięskich drużyn – będą mogli według własnego uznania uzupełnić wyposażenie sal gimnastycznych i boisk w najbardziej potrzebny sprzęt sportowy, ufundowany przez Wójta jako nagrody dla najlepszych.

Turniej, który przebiegał w miłej i sportowej atmosferze, został zorganizowany po raz pierwszy latem, w miejsce dotychczas rozgrywanego w czasie ferii zimowych Halowego Turnieju Piłki Nożnej Dzieci i Młodzieży „BAŁWANKI”. Organizatorzy zamierzają powtórzyć imprezę za rok o tej samej porze i mają nadzieję, że również ona dorobi się z czasem równie sympatycznej nazwy jak jej poprzednik. A może czytelnicy Orki coś podpowiedzą?

Oprac. ug

Template Design free joomla templates

Äèçàéí ðàçðàáîòàí øàáëîíû Joomla

Nowa strona 2
Zamknij

Informacje o plikach cookie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...