BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ E-PUAP ceidg
Strona Główna UG telefon Kontakt Lokalizacja Facebook

Banner

Dzisiaj jest: 25 Czerwca 2022    |    Imieniny obchodzą: Dorota, Łucja, Wilhelm
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/m_grafiki.042022.04042022gk-is-95.pnglink
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/m_grafiki.032022.15032022gk-is-95.pnglink
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/m_grafiki.032022.08032022_04gk-is-95.pnglink
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/m_grafiki.14012022gk-is-95.pnglink
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/m_grafiki.012022.28012022gk-is-95.pnglink
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/20220620-utrudnienia-malegk-is-95.jpglink
0 1 2 3 4 5 6 7 8
Progress bar
  1. Ogłoszenia
  2. Przetargi / Zapytania
  3. Koronawirus
  4. Przegląd Prasy

ukraina slajd2

Festyn w Czernichowie

W dniu 24 sierpnia 2013 r. w Czernichowie odbyła się impreza plenerowa dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Organizatorami imprezy byli członkowie LKS Wisła Czernichów przy wsparciu OSP Czernichów a nagrody zapewnił uczestnikom Wójt Gminy Czernichów i sponsorzy.

W imprezie uczestniczyli mieszkańcy z terenu wsi Czernichów i okolic. Impreza została zorganizowana głównie w celu integracji mieszkańców. Przeprowadzono następujące konkursy sportowe: minigolf dla dzieci najmłodszych, bieg z jajkiem na łyżce w kilku kategoriach wiekowych, kręgle w kilku kategoriach wiekowych oraz rzut beretem. Nagrody dla trzech pierwszych miejsc wręczał osobiście skarbnik LKS Wisła Czernichów pan Tomasz Choroszy oraz członek zarządu klubu pan Alojzy Bielecki. Dzieci otrzymały również słodycze jako nagrody pocieszenia. Atrakcjami imprezy był dmuchany zamek ze zjeżdżalnią, trampolina, malowanie buzi, przejażdżki samochodem terenowym i quadami, kiełbaski i steki z rusztu, popcorn, wata cukrowa.

W organizacji imprezy, zabezpieczeniu stoisk pomagały panie: Antonina Kapusta, Elżbieta Zalewska, Agnieszka Wyporek i Maria Michno z Czernichowa oraz pracownicy UG Czernichów. Prowadzeniem konferansjerki zajęła się pani Zofia Knapik, opieką medyczną otoczyła imprezę pani Beata Kasza - mieszkanka Czernichowa. Obsługę fotograficzną zapewnił pan Wiesław Piwowarczyk. O poczęstunek dla uczestników imprezy zadbali sponsorzy. W trakcie imprezy przedstawiciele LKS Wisła Czernichów w osobach: P.Tomasz Choroszy, P. Jan Knapik, P.Alojzy Bielecki, P.Zofia Knapik, P.Jan Kowalczyk przekazali na ręce druhów OSP Czernichów w osobach: P.Stanisław Wrona, P.Krzysztof Urbańczyk kolekcję miniaturowych samochodów bojowych straży pożarnej z całego świata, zbieranych przez członków zarządu przez kilka lat. O godz.19,00 rozpoczęła się zabawa taneczna, do tańca grał zespół muzyczny Kafel’s z Przegini Duchownej. W zabawie uczestniczyli goście    z terenu gminy a także gmin ościennych. Wszyscy dobrze się bawili a zabawa trwała do godz.4,00 dnia następnego.

Wszystkim, którzy przyczynili się i pomogli w zorganizowaniu imprezy a głównie sponsorom za hojność i wsparcie Zarząd Ludowego Klubu Sportowego Wisła Czernichów składa serdeczne podziękowanie i prosi o współpracę na przyszłość.

Składa również podziękowanie dzieciom i ich opiekunom za przybycie i fajną zabawę.

Do zobaczenia.

 

Template Design free joomla templates

Äèçàéí ðàçðàáîòàí øàáëîíû Joomla

Nowa strona 2
Zamknij

Informacje o plikach cookie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...