BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ E-PUAP ceidg
Strona Główna UG telefon Kontakt Lokalizacja Facebook

Banner

Dzisiaj jest: 25 Czerwca 2022    |    Imieniny obchodzą: Dorota, Łucja, Wilhelm
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/m_grafiki.042022.04042022gk-is-95.pnglink
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/m_grafiki.032022.15032022gk-is-95.pnglink
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/m_grafiki.032022.08032022_04gk-is-95.pnglink
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/m_grafiki.14012022gk-is-95.pnglink
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/m_grafiki.012022.28012022gk-is-95.pnglink
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/20220620-utrudnienia-malegk-is-95.jpglink
0 1 2 3 4 5 6 7 8
Progress bar
  1. Ogłoszenia
  2. Przetargi / Zapytania
  3. Koronawirus
  4. Przegląd Prasy

ukraina slajd2

„Żyj bezpiecznie, życie masz tylko jedno” – festyn w Stajni Zagacie

W Stajni Zagacie, 04.10.2014 roku Stowarzyszenie Dobro Powraca w ramach projektu współfinansowanego przez Fundusz Inicjatyw Obywatelskich, przy wsparciu Urzędu Gminy Czernichów, sponsorów i wolontariuszy, przyjaciół i jednostek OSP z terenu naszej gminy,  zorganizowało festyn rodzinny.

Na festynie zgromadzili się wszyscy chętni uczestnicy, wstęp i przygotowane atrakcje były darmowe, dla wszystkich gości przygotowany był poczęstunek i ciepłe napoje, które okazały się niezbędne w chłodny dzień. Podczas festynu na parkingu był autokar Stacji Centrum Krwiodawstwa, można było honorowo oddać krew. Głównym tematem wydarzenia było bezpieczeństwo pieszych w ruchu drogowym, noszenie odblasków po zmroku, zachowania na jezdni, uczestnicy otrzymali wiele elementów odblaskowych i ulotek informacyjnych oraz jak zawsze podczas naszych działań dowiedzieli się jak udzielać pierwszej pomocy i mieli możliwość przećwiczyć to na fantomie, pod okiem ratownika medycznego, pana Marcina Kryda. Swój występ miała grupa taneczna ze szkoły w Przegini Duchownej, a dziewczyny z Przegini Narodowej malowały twarze dzieciakom. Na imprezie również można było skorzystać za darmo z symulatora zderzeń, symulatora dachowania i alko gogli co cieszyło się dużym zainteresowaniem. Również policjanci z komendy wojewódzkiej policji udzielali odpowiedzi na wszelkie pytania, a dla dzieciaków przygotowali kilka atrakcji. Na wydarzeniu obecny był zaproszony gość, pan Szymon Łytek, sołtysi i radni naszej gminy oraz panie z urzędu gminy przekazywały informację jak poprawnie segregować odpady.  Podczas festynu OSP Zagacie i OSP Czernichów, wykonało efektowny  pokaz na wraku samochodu. Popd Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom, sponsorom, współorganizatorom i tym którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do powstania tego wydarzenia.  Już dziś zapraszamy na kolejne organizowane przez nas wydarzenia, można je śledzić na stornie www.dobro–powraca.pl.

                
Adam Lach, członek stowarzyszenia

Template Design free joomla templates

Äèçàéí ðàçðàáîòàí øàáëîíû Joomla

Nowa strona 2
Zamknij

Informacje o plikach cookie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...