BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ E-PUAP ceidg
Strona Główna UG telefon Kontakt Lokalizacja Facebook

Banner

Dzisiaj jest: 25 Czerwca 2022    |    Imieniny obchodzą: Dorota, Łucja, Wilhelm
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/m_grafiki.042022.04042022gk-is-95.pnglink
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/m_grafiki.032022.15032022gk-is-95.pnglink
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/m_grafiki.032022.08032022_04gk-is-95.pnglink
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/m_grafiki.14012022gk-is-95.pnglink
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/m_grafiki.012022.28012022gk-is-95.pnglink
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/20220620-utrudnienia-malegk-is-95.jpglink
0 1 2 3 4 5 6 7 8
Progress bar
  1. Ogłoszenia
  2. Przetargi / Zapytania
  3. Koronawirus
  4. Przegląd Prasy

ukraina slajd2

Uroczystość z okazji wręczenia medali za długoletnie pożycie małżeńskie

W dniu 6 lutego 2014r. w sali restauracji „We Młynie” w  Przegini Duchownej odbyła się uroczystość wręczenia medali za długoletnie pożycie małżeńskie dla 11  par z terenu gminy Czernichów, które zawarły związek małżeński w1963 roku i wcześniej.

 

Na uroczystość zaproszono z Rybnej:
Państwa  Stefanię i Stanisława Cyganików  
Państwa  Mariannę i Józefa   Galosów
Państwa  Władysławę i Eugeniusza Malików
Państwa Zofię i Franciszka Porębów
Państwa Stefanię i Józefa  Strojków
Z Kamienia  przybyli Państwo Stanisława i Stanisław Dzierwowie
Z Zagacia Państwo Krystyna i Piotr Tałachowie
Pani Helena Grzesiak, gdyż  mąż Józef ze względu na stan zdrowia nie mógł przybyć.
Z Przegini Duchownej Państwo  Marianna i Józef Jaroszowie
Państwo Maria i Tadeusz Steczkowie
Z Wołowic gościliśmy Państwa Stanisławę i Henryka Zabagłów.
Rozpiętość wieku jubilatów wahała się od 68-85 lat. Władze Gminy Czernichów reprezentowali Przewodnicząca RG Czernichów Pani Renata Wolarek, Wójt Gminy Czernichów Pan Szymon Łytek, Radni RG Czernichów: Pani Zofia Grzywa, Pan Zbigniew Kędzierski, Pan Józef Weniewski. Po miłych słowach władz gminy   i uroczystym wręczeniu medali, którego dokonał w imieniu Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego - Pan Szymon Łytek oraz  upominków, listów gratulacyjnych  i wiązanek kwiatów przyszedł czas na toast za zdrowie Jubilatów. Gospodarze obiektu  zadbali o uroczysty wystrój sali i smakowity poczęstunek. Wspomnienia i miła rozmowa przebiegały przy dźwiękach muzyki. Wywiady z jubilatami przeprowadził Redaktor Naczelny czasopisma „Orka”  Pan Daniel Mamala.
Uroczystość zakończyła wspólna fotografia Jubilatów z przedstawicielami władz gminy Czernichów w nastrojowych wnętrzach restauracji „We Młynie”. Z ramienia Urzędu Stanu Cywilnego nad przebiegiem całości uroczystości czuwała Zofia Knapik Z-ca Kierownika USC Czernichów. O fotograficzne uwiecznienie uroczystości zadbał Pan Wiesław Piwowarczyk.

Template Design free joomla templates

Äèçàéí ðàçðàáîòàí øàáëîíû Joomla

Nowa strona 2
Zamknij

Informacje o plikach cookie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...