BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ E-PUAP ceidg
Strona Główna UG telefon Kontakt Lokalizacja Facebook

Banner

Dzisiaj jest: 25 Czerwca 2022    |    Imieniny obchodzą: Dorota, Łucja, Wilhelm
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/m_grafiki.042022.04042022gk-is-95.pnglink
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/m_grafiki.032022.15032022gk-is-95.pnglink
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/m_grafiki.032022.08032022_04gk-is-95.pnglink
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/m_grafiki.14012022gk-is-95.pnglink
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/m_grafiki.012022.28012022gk-is-95.pnglink
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/20220620-utrudnienia-malegk-is-95.jpglink
0 1 2 3 4 5 6 7 8
Progress bar
  1. Ogłoszenia
  2. Przetargi / Zapytania
  3. Koronawirus
  4. Przegląd Prasy

ukraina slajd2

II EDYCJA KONKURSU PIOSENKI "ŚPIEWAJĄCE PRZEDSZKOLAKI" - "My Rodzinę dobrą mamy, zawsze razem się trzymamy..."

W środę 28.05.2013r. o godz. 9.00 w Przegini Duchownej odbyła się już II Edycja Konkursu Piosenki „Śpiewające Przedszkolaki” – „My Rodzinę dobrą mamy, zawsze razem się trzymamy…”, zorganizowana przez Samorządowe Integracyjne Przedszkole w Przegini Duchownej.

W konkursie wzięło udział 12 placówek oświatowych z terenu gminy Czernichów, szkół i przedszkoli. Patronat nad konkursem objął Pan Wójt Gminy Czernichów mgr Szymon Łytek. Gościem specjalnym była Baśniowa Kapela, która swoim występem umilała czas uczestnikom. W konkursie uczestniczyło 29 dzieci, które wspaniale śpiewały, a nawet tańczyły, będąc przebrane w piękne stroje. W ramach przerywników wystąpiły tez poszczególne grupy z naszego przedszkola - Słoneczka śpiewały o cioci w samolocie, Krasnolutki o tym, jak dobra jest rodzina, a Gumisie przepięknie zagrały na instrumentach. Po występach wszyscy zebrani goście oraz dzieci zostali zaproszeni na wystep Baśniowej Kapeli, a następnie na poczęstunek. Obrady jury, które nie były prostą sprawą, były burzliwe, gdyż wszystkie występy były cudowne.

Pierwsze miejsce zajęła Szkoła Podstawowa z Nowej Wsi Szlacheckiej:

Zuzanna Wąsik, Julia Wróblewska i Paweł Jastrzębski.

Drugie miejsce zajęło Niepubliczne Przedszkole "Opiekuńcze Misie" z Rybnej:

Zofia Chorąży, Martyna Mucha, Oskar Kromka.

Trzecie miejsce zajęła Publiczna Szkołą Podstawowa z Czułówka:

Antoni Nęcek, Gabriela Suchan, Rafał Gawin.

Wyróżnienie i nagroda od Baśniowej Kapeli powędrowała do Szkoły Podstawowej w Rybnej:

Bartosz Madej, Amelia Ciupek, Emilia Haś.

Artyści otrzymali pamiątkowe dyplomy, pluszaki oraz gry i ksiązki, a placówki oświatowe statuetki i dyplomy.

       Pragniemy złożyć najserdeczniejsze podziękowania dla Pana Wójta mgr Szymona Łytek za objęcie patronatu nad konkursem i sponsorowanie nagród. Pani Teresie Baranowskiej, Dyrektor Szkoły Podstawowej w Przegini Duchownej za użyczenie sali gimnastycznej, pomoc w przygotowaniach do konkursu oraz przewodniczenie komisji jurorskiej. Pani Elżbiecie Galos, Dyrektor Samorządowego Przedszkola w Czernichowie za pracę  jurora podczas konkursu. Pani Urszuli Krasuckiej, Dyrektor Samorządowego Przedszkola w Wołowicach za pracę jurora podczas konkursu. Pani Ewie Pajor, Kierownik Gminnej Biblioteki Publicznej w Czernichowie za pracę jurora podczas konkursu.Wszystkim Dyrektorom, Nauczycielom i Rodzicom za trud włożony w przygotowanie dzieci do występu. Panu Sołtysowi Andrzejowi Feluś za pomoc w przygotowaniach. Baśniowej Kapeli za prowadzenie konkursu, umilanie czasu oraz zasponsorowanie nagród specjalych. Pragniemy też podziękować naszym Sponsorom, bez których nie odbyłaby się tak wspaniała impreza:

Wójt Gminy Czernichów Pan Szymon Łytek

Basniowa Kapela

Zakład Przetwórstwa Mięsnego Płatek, Nowa Wieś Szlachecka

NieKomis.pl, Sebastan Michalik

"Medi - Vox" Aparaty Słuchowe s.c. Chrzanów

Firma Usługowo – Budowlana ABK Beata Krajcarz, Spółka Jawna, Kamień

Firma Budowlana RYŚ - BUD, Piotr Ryś

Agnieszka i Robert Witkowscy

Zakład Remontowo - Budowlano - Handlowy "DAN - BUD" s.c., Danuta i Tadeusz Kapusta, Wołowice

Halina Wrona, Przeginia Narodowa

Sklep Spożywoczo - Przemysłowy "Odido", Fic Edyta i Robert, Nowa WIeś Szlachcecka

Styrodom, Świadek Ewelina i Grzegorz, Rusocice

Bramen, Stańko Rusocice

       A wszystkim uczestnikom dziękujemy za wspaniałe występy, gratulujemy talentu i zapraszamy na następną edycję konkursu. Mamy nadzieję, że udział w konkursie był dla Was wielką przygodą, możliwością zdobycia nowych doświadczeń oraz poznania ciekawych ludzi.

Organizatorzy

 

Template Design free joomla templates

Äèçàéí ðàçðàáîòàí øàáëîíû Joomla

Nowa strona 2
Zamknij

Informacje o plikach cookie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...