BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ E-PUAP ceidg
Strona Główna UG telefon Kontakt Lokalizacja Facebook

Banner

Dzisiaj jest: 25 Czerwca 2022    |    Imieniny obchodzą: Dorota, Łucja, Wilhelm
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/m_grafiki.042022.04042022gk-is-95.pnglink
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/m_grafiki.032022.15032022gk-is-95.pnglink
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/m_grafiki.032022.08032022_04gk-is-95.pnglink
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/m_grafiki.14012022gk-is-95.pnglink
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/m_grafiki.012022.28012022gk-is-95.pnglink
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/20220620-utrudnienia-malegk-is-95.jpglink
0 1 2 3 4 5 6 7 8
Progress bar
  1. Ogłoszenia
  2. Przetargi / Zapytania
  3. Koronawirus
  4. Przegląd Prasy

ukraina slajd2

Letni Turniej Piłki Nożnej Seniorów 2014 o Puchar Wójta Gminy Czernichów

Tegoroczny zwycięzca – LKS PIAST FARMINA I
Tradycyjnie do rozgrywek, które w tym roku rozpoczęły się już 12 lipca, przystąpiło osiem drużyn piłki nożnej z terenu gminy Czernichów. W eliminacjach odpadły zespoły LKS Błękitni Czułówek, „Nadwiślan” Rusocice, „Sparta” Przeginia Duchowna-Narodowa i druga drużyna Piast Farmina II z Wołowic.

Półfinał oraz Finał rozgrywek w tym roku miał miejsce w Czernichowie i był połączony z dwudniowymi obchodami 85-lecia LKS „Wisła” Czernichów. Członkowie klubu dużym nakładem pracy bardzo dobrze przygotowali obiekt do imprezy.
20 lipca 2014 r. o godzinie 15.00 reprezentant  gospodarzy Zofia Knapik uroczyście przywitała zawodników, działaczy i kibiców, życząc dużych wrażeń sportowych i apelując do wszystkich o kulturalny lecz gorący doping. W meczu o trzecie miejsce spotkały się drużyny LKS ”Wisła” Czernichów i LKS „Sokół” Rybna. Wygrała drużyna z LKS „Sokół” Rybna. Zaraz potem, w meczu o pierwsze miejsce rozegranym pomiędzy LKS ”Start” Kamień i LKS PIAST Farmina I, drużyną zwycięską okazał się PIAST  wygrywając 3:2
Z werdyktem sędziowskim w pełni zgodzili się kibice, którzy byli zdania, że w finałowym meczu spotkały się dwie najlepsze drużyny w tym rejonie. W prawdzie faworytem spotkania był LKS „Start” Kamień, jednak to zawodnicy Piasta  w pięknym stylu sięgnęli po najwyższe trofeum . Z tego też klubu pochodzi – wyłoniony przez działaczy wszystkich LKS-ów uczestniczących w Pucharze Wójta– dwóch  najlepszych zawodników turnieju: najlepszym graczem wybrano Roberta Waśnika najlepszym bramkarzem został jego klubowy kolega Jakub Gędłek, natomiast najlepszym strzelcem okazał się Tomasz Panek z  LKS „Start” Kamień broniąc zeszłoroczny tytuł.
Po ostatnim gwizdku sędziego Piotra Turczy okolicznościowe puchary, dyplomy oraz nagrody w formie bonów na zakup sprzętu sportowego wręczył wójt Szymon Łytek oraz przewodnicząca Rady Gminy  Czernichów Renata Wolarek

 

Template Design free joomla templates

Äèçàéí ðàçðàáîòàí øàáëîíû Joomla

Nowa strona 2
Zamknij

Informacje o plikach cookie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...