BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ E-PUAP ceidg
Strona Główna UG telefon Kontakt Lokalizacja Facebook

Banner

Dzisiaj jest: 19 Sierpnia 2022    |    Imieniny obchodzą: Konstancja, Emilia, Julian
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/20220729-odpady-slajdgk-is-95.jpglink
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/20220805-splyw-baner-slajdgk-is-95.jpglink
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/m_grafiki.042022.04042022gk-is-95.pnglink
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/m_grafiki.032022.15032022gk-is-95.pnglink
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/m_grafiki.032022.08032022_04gk-is-95.pnglink
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/m_grafiki.14012022gk-is-95.pnglink
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/m_grafiki.012022.28012022gk-is-95.pnglink
0 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Progress bar
  1. Ogłoszenia
  2. Przetargi / Zapytania
  3. Koronawirus
  4. Przegląd Prasy

ukraina slajd2

Strażackie warsztaty dla dzieci z naszej gminy

Przejazdem kolumny wozów strażackich w piątek (17 września) wczesnym popołudniem rozpoczęły się „Warsztaty dla dzieci i młodzieży”, zorganizowane w OSP w Nowej Wsi Szlacheckiej.


W ramach „Warsztatów” został zaplanowany na sobotę „Dzień otwarty”, podczas którego przygotowano dla mieszkańców i gości wiele atrakcji, nie tylko dla dzieci i młodzieży.
„Warsztaty dla dzieci i młodzieży” rozpoczęły się dzisiaj (piątek, 17 września) i będą prowadzone do niedzieli 19 września. W remizie OSP w Nowej Wsi Szlacheckiej w zajęciach będzie brało 46 młodych osób z Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych OSP i szkół.
W tej liczbie MDP Czernichów reprezentować będzie 14 osób, MDP Wołowice – 4 osoby, MDP Przeginia Duchowna – 9 osób, szkołę w Nowej Wsi Szlacheckiej – 19 osób.
W piątkowym przejeździe przez Gminę Czernichów wzięły udział samochody pożarnicze z OSP Nowa Wieś Szlachecka (2), OSP Przeginia Duchowna (2), OSP Czułówek (2), OSP Przeginia Narodowa (1), OSP Czernichów (1), OSP Wołowice (1). Kolumnę wozów strażackich poprowadził radiowóz Policji.
Trzydniowe warsztaty mają na celu przygotowanie młodych ludzi do społecznej pracy w zakresie bezpieczeństwa przeciwpożarowego, bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz do ewentualnej służby w naszych jednostkach OSP.
Dla wszystkich zainteresowanych tematyką bezpieczeństwa wyjątkowo interesująco przedstawia się program „Dnia otwartego” w sobotę 18 września.
W tym dniu o godzinie 10.00 przy remizie OSP w Nowej Wsi Szlacheckiej odbędzie się przywitanie gości oraz członków Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych. Między 11.00 a 15.00 będzie można – dzięki obecności Policji – zobaczyć prezentację, jak działają „alkogogle” (imitujące obraz, jaki widzi osoba nietrzeźwa), zasiąść w wozach strażackich, przymierzyć hełm strażacki i zobaczyć wyposażenie samochodu bojowego straży pożarnej.
Swoje stoiska informacyjne w sobotę zaprezentuje m.in. Inspekcja Transportu Drogowego, OSP Goszcza przybędzie z grupą ratowniczą z psami do poszukiwania zaginionych osób, OSP Gdów wystawi „ogródek strażacki”, a Urząd Gminy przygotował stoisko z punktem informacyjnym eko- doradców.
Chwilę odpoczynku zapewni poczęstunek przy grillu, zaplanowany na godzinę 13.00, który pozwoli nabrać sił do końca „Dnia otwartego”.

9

Template Design free joomla templates

Äèçàéí ðàçðàáîòàí øàáëîíû Joomla

Nowa strona 2
Zamknij

Informacje o plikach cookie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...