BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ E-PUAP ceidg
Strona Główna UG telefon Kontakt Lokalizacja Facebook
Dzisiaj jest: 28 Lutego 2021    |    Imieniny obchodzą: Makary, Prokop, Hilary

Komunikat nr 3

Woda przydatna do spożycia przez ludzi


Komunikat dla mieszkańców miejscowości Czernichów, Wołowice w gminie Czernichów, powiat krakowski.
Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Krakowie informuje, że na podstawie sprawozdań z analiz laboratoryjnych prób wody pobranych powtórnie w dniu 3 lipca 2020 r. z punktów czerpalnych znajdujących się na sieci wodociągowej wodociągu publicznego Czernichów wydana została decyzja stwierdzająca:


przydatność wody do spożycia przez ludzi podawanej wodociągiem publicznym Czernichów dla mieszkańców miejscowości Czernichów i Wołowice


Diagnostyka laboratoryjna wykazała, że jakość wody pod względem bakteriologicznym i fizykochemicznym spełnia wymagania rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 7 grudnia 2017 r. w sprawie jakości wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi.
W związku z powyższym woda może być bezpiecznie używana do picia, jak również innych celów domowych.


„Zakład Gospodarki Komunalnej w Czernichowie informuje, że na podstawie przeprowadzonych badań wody próbek pobranych w dniu 3 lipca 2020 roku (piątek), Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Krakowie stwierdził przydatność wody do spożycia dla mieszkańców miejscowości Czernichów i Wołowice. W tym miejscu pragniemy także podziękować Strażakom z OSP Czernichów i Wołowice za pomoc i zaangażowanie w dystrybucji wody butelkowanej szczególnie dla osób starszych i potrzebujących, które same nie mogły dotrzeć do punku wydawania wody.”

 Komunikatnr3

Template Design free joomla templates

Äèçàéí ðàçðàáîòàí øàáëîíû Joomla

Nowa strona 2
Zamknij

Informacje o plikach cookie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...