BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ E-PUAP ceidg
Strona Główna UG telefon Kontakt Lokalizacja Facebook
Dzisiaj jest: 22 Września 2021    |    Imieniny obchodzą: Tomasz, Maurycy

ZAPROSZENIE NA SPOTKANIE INFORMACYJNO – KONSULTACYJNE

ZAPROSZENIE NA SPOTKANIE INFORMACYJNO – KONSULTACYJNE
 
Zapraszamy na bezpłatne spotkanie o charakterze informacyjno-konsultacyjnym. Spotkanie dedykowane jest podmiotom zainteresowanym pozyskaniem dofinansowania w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich 2014-2020. Tematyką spotkania będą: warunki pozyskiwania dotacji, kryteria i procedury oceny wniosków oraz zasady prawidłowego przygotowania dokumentacji aplikacyjnej w ramach naborów 13/2020 i 14/2020.
 
Osoby zainteresowane wzięciem udziału w spotkaniu prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny (12/256-02-31) lub mailowy z biurem stowarzyszenia (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).
 
SPOTKANIE ODBĘDZIE SIĘ 14 PAŹDZIERNIKA 2020 r. w godzinach: 15:00 – 16:00
 
W FORMIE ONLINE NA PLATFORMIE CLICKMEETING
 
(osobom zainteresowanym, po wcześniejszym zgłoszeniu, zostanie przesłany link do spotkania)
Termin przyjmowania wniosków w ramach naborów 13/2020 oraz 14/2020: 21 października – 4 listopada 2020 r.
 
 
zap spot konsultCje informacyjne

Template Design free joomla templates

Äèçàéí ðàçðàáîòàí øàáëîíû Joomla

Nowa strona 2
Zamknij

Informacje o plikach cookie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...