BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ E-PUAP ceidg
Strona Główna UG telefon Kontakt Lokalizacja Facebook
Dzisiaj jest: 14 Kwietnia 2021    |    Imieniny obchodzą: Julianna, Justyna, Walerian

Ostatnie pożegnanie Księdza Prałata Stanisława Murzyna

Mieszkańcy Czernichowa obecni na Mszy Świętej 17 listopada 2020 roku o 12.00 oraz oglądający transmisję online pożegnali honorowego obywatela Gminy Czernichów, wieloletniego proboszcza Parafii p.w. Przenajświętszej Trójcy w Czernichówie Księdza Prałata Stanisława Murzyna.

W uroczystościach pogrzebowych uczestniczyli Wójt Gminy Czernichów Danuta Filipowicz, Zastępca Wójta Gminy Czernichów Stanisław Molik, Przewodniczący Rady Gminy Czernichów Zbigniew Kędzierski, były Wójt Gminy Czernichów Marian Paszcza, delegacja pracowników Urzędu Gminy, Koło Gospodyń Wiejskich Zagacie, Stowarzyszenie Kobiet w Przegini Narodowej, delegacja mieszkańców Rusocic i Wołowic, Strażacy Ochotniczej Straży Pożarnej w Czernichowie oraz Przegini Narodowej.

 

 

Template Design free joomla templates

Äèçàéí ðàçðàáîòàí øàáëîíû Joomla

Nowa strona 2
Zamknij

Informacje o plikach cookie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...