BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ E-PUAP ceidg
Strona Główna UG telefon Kontakt Lokalizacja Facebook
Dzisiaj jest: 14 Kwietnia 2021    |    Imieniny obchodzą: Julianna, Justyna, Walerian

Betlejemskie Światło Pokoju 2020 w Gminie Czernichów

Harcerze z IV Szczepu Nadwiślanie - Hufiec Podkrakowski ZHP przynieśli w dniu dzisiejszym (21.12.2020 r.), Betlejemskie Światło Pokoju do Urzędu Gminy Czernichów. Odebrali je Wójt Gminy Czernichów Danuta Filipowicz i Zastępca Wójta Stanisław Molik.

Betlejemskie Światło symbolizuję pokój, miłość i wzajemne zrozumienie. Niech to światełko niesie nadzieję w tym szczególnym świątecznym czasie. Pamiętajmy o naszych bliskich, a także osobach potrzebujących i o tych którzy działają na rzecz innych, każdego dnia.

„W Grocie Narodzenia Pańskiego w Betlejem płonie wieczny ogień. To właśnie od niego co roku odpala się jedną malutką świeczkę, której płomień niesiony przez skautów w wielkiej sztafecie przez kraje i kontynenty obiega świat.” (https://swiatlo.zhp.pl/idea/)

P1160237

Template Design free joomla templates

Äèçàéí ðàçðàáîòàí øàáëîíû Joomla

Nowa strona 2
Zamknij

Informacje o plikach cookie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...