BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ E-PUAP ceidg
Strona Główna UG telefon Kontakt Lokalizacja Facebook

Banner

Dzisiaj jest: 6 Grudnia 2021    |    Imieniny obchodzą: Mikołaj, Emilian, Leontyna

Krajowe Stowarzyszenie Sołtysów zaprasza do udziału w Dialogu Obywatelskim

 

Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Polsce oraz Krajowe Stowarzyszenie Sołtysów serdecznie zapraszają do udziału w Dialogu Obywatelskim z Januszem Wojciechowskim – komisarzem Unii Europejskiej ds. rolnictwa i rozwoju obszarów wiejskich. Ze względu na obostrzenia związane z pandemią tegoroczna edycja odbędzie się w formie transmisji online.

Po szeregu spotkań dotyczących przyszłej Wspólnej Polityki Rolnej uważamy, że wraz z początkiem roku 2021 należy podjąć temat Europejskiego Zielonego Ładu. Zachęcamy więc Państwa do dyskusji o planie działania na rzecz rolnictwa ekologicznego oraz strategiach na rzecz bioróżnorodności i „od pola do stołu”. Bezpośrednio po Dialogu Obywatelskim odbędzie się panel ekspertów, którzy skoncentrują się na szansach i wyzwaniach, jakie przed polskim rolnictwem stawia Europejski Zielony Ład.

Wydarzenie odbędzie się 4 marca 2021 roku.

Zachęcamy do potwierdzenia swojego udziału na wydarzeniu na Facebooku

https://bit.ly/WydarzenieKSS

Jak zwykle, najważniejszym elementem Dialogu Obywatelskiego będą pytania od uczestników. Bardzo prosimy o przesłanie pytań do komisarza Janusza Wojciechowskiegonaadres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do poniedziałku, 1 marca 2021. Do dyskusji będzie też można dołączyć podczas transmisji na czacie YouTube lub w komentarzach na Facebooku.

PROGRAM WYDARZENIA

10:00 - Dialog Obywatelski – Europejski Zielony Ład - wyzwania dla Polski i Europy

Janusz Wojciechowski – Komisarz Unii Europejskiej ds. rolnictwa i rozwoju obszarów wiejskich

Dyskusję poprowadzi red. Maciej Zakrocki

 

Transmisja będzie dostępna na kanałach Komisji Europejskiej w Polsce

YouTUBE: https://www.youtube.com/user/KomisjaEuropejska

Facebook: https://www.facebook.com/komisjaeuropejska

11:00 - Panel ekspertów – Europejski Zielony Ład – szanse i zagrożenia dla polskiej wsi

Janusz Wojciechowski – Komisarz Unii Europejskiej ds. rolnictwa i rozwoju obszarów wiejskich

Anna Gembicka – Sekretarz Stanu w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi

Iwona Nurzyńska – Niezależny ekspert

Mieczysław Babalski - Stowarzyszenie Ekołan

Panel poprowadzi red. Maciej Zakrocki

Transmisja będzie dostępna na kanałach Krajowego Stowarzyszenia Sołtysów

YouTUBE: bit.ly/Kanał_KSS

Facebook: https://www.facebook.com/krajowestowarzyszeniesoltysow

 

 

pdf ikonProgram

pdf ikonZaproszenie

 

Template Design free joomla templates

Äèçàéí ðàçðàáîòàí øàáëîíû Joomla

Nowa strona 2
Zamknij

Informacje o plikach cookie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...