BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ E-PUAP ceidg
Strona Główna UG telefon Kontakt Lokalizacja Facebook

Banner

Dzisiaj jest: 5 Sierpnia 2021    |    Imieniny obchodzą: Oswald, Emil, Maria
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/slajdy.28072021_fbgk-is-95.pnglink
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/a_grafiki.inne.slajdy_gospodarka-odpadamigk-is-95.pnglink
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/a_grafiki.maj.strategia-rozwojugk-is-95.pnglink
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/a_grafiki.kwiecien.s-1gk-is-95.pnglink
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/a_grafiki.korona.slajd-koronagk-is-95.pnglink
0 1 2 3 4 5 6
Progress bar

Modernizacja w ramach zadania pn. „Rozbudowa i przebudowa oczyszczalni ścieków w Przegini Duchownej - etap I"

 l oczyszczalnia

Modernizacja w ramach zadania pn. „Rozbudowa i przebudowa oczyszczalni ścieków w Przegini Duchownej - etap I". Wykonawcą była Firma Usługowo-Handlowa STAR-KOP Krzysztof Urbańczyk z Czernichowa. Wartość zrealizowanych robót: 827 299,54 złotych brutto. Prace zostały wykonane w terminie. Zakres prac obejmował wykonanie: przebudowy istniejącej przepompowni ścieków na zbiornik z sitem pionowym, nowej przepompowni ścieków, nowej komory zasuw,  przebudowy wiaty nad przepompownią i sitem oraz wykonanie instalacji technologicznej, sygnalizacyjnej, elektrycznej i wodnej.

Zakończona przebudowa części mechanicznej oczyszczalni pozwoli na wstępne oczyszczenie ścieków z cząstek stałych tzw. skratek i piasku na nowym sicie pionowym, a nowa przepompownia   o większej wydajności wraz z komorą zasuw zapewni możliwość tłoczenia większej ilości ścieków jak również umożliwi regulacje  ilości przepompowanych ścieków na kolejne urządzenia oczyszczające. Nowa stacja mechaniczna oczyszczania ścieków została wyposażona w biofiltr powietrza co pozwoli na znaczne ograniczenie wydzielania nieprzyjemnych  zapachów.   

Całkowita realizacja inwestycji pozwoli na zwiększenie wydajności oczyszczalni ścieków z uwzględnieniem prognozy przyszłościowej oraz poprawi  skuteczność oczyszczania. Parametry ścieków oczyszczonych będą spełniać obecnie obowiązujące przepisy i wymagania.

 

 

Template Design free joomla templates

Äèçàéí ðàçðàáîòàí øàáëîíû Joomla

Nowa strona 2
Zamknij

Informacje o plikach cookie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...