BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ E-PUAP ceidg
Strona Główna UG telefon Kontakt Lokalizacja Facebook

Banner

Dzisiaj jest: 22 Stycznia 2022    |    Imieniny obchodzą: Anastazy, Wincenty, Wiktor

Na najbliższej sesji debata nad „Raportem o stanie Gminy Czernichów za 2020 rok”

 l raport

Wójt Gminy Czernichów przedstawiła Radzie Gminy Czernichów „Raport o stanie Gminy Czernichów za 2020 rok”, który będzie rozpatrywany na najbliższej sesji, w poniedziałek 24 maja. W debacie nad raportem, po spełnieniu wymagań określonych w ustawie o samorządzie gminnym, mogą wziąć udział także Mieszkańcy gminy.

Zgodnie z art. 28aa ustawy o samorządzie gminnym Wójt jest zobligowany do przedstawienia raportu o stanie gminy za rok poprzedni do 31 maja. Raport za 2020 rok jest dostępny w Biuletynie Informacji Publicznej oraz na stronie internetowej Gminy Czernichów

(link: https://bip.malopolska.pl/ugczernichow,a,1935567,zarzadzenie-nr-362021-wojta-gminy-czernichow-z-dnia-17-maja-2021-r-w-sprawie-przedstawienia-raportu-.html?fbclid=IwAR0mJoROA5gxSombNNcRNTFCdcpzGrsU2nwb2QMblHSJjwmLcURvWiWnLhQ )

Aby wziąć udział w debacie nad raportem o stanie gminy Mieszkańcy muszą spełnić wymagania sprecyzowane w tej ustawie w art. 28aa ust. 7 pkt. 1. Przepis ten mówi, że Mieszkaniec, który chce wziąć udział w debacie, powinien złożyć do Przewodniczącego Rady Gminy pisemne zgłoszenie poparte podpisami co najmniej 20 osób (taka liczba podpisów wymagana jest w gminach liczących do 20 tys. mieszkańców).

Z kolei w art. 28aa ust. 8 określa się , że zgłoszenie takie należy złożyć najpóźniej w dniu poprzedzającym dzień, na który zwołana została sesja, w której porządku obrad przewidziano przedstawienie raportu o stanie gminy.

Zawiadomienie o XXXVIII sesji Rady Gminy Czernichów w dniu 24 maja 2021 r.: https://gmina.czernichow.pl/zawiadomienia-o-sesji/3675-zawiadomienie-o-xxxviii-sesja-rady-gminy-czernichow-w-dniu-24-maja-2021-r

 

regulamin_konkursu_moja_gmina_w_cyferkach.docx ... + RAPORT O STANIE GMINY (DOCX) 

regulamin_konkursu_moja_gmina_w_cyferkach.pdf ... + RAPORT O STANIE GMINY (PDF)

 

 Template Design free joomla templates

Äèçàéí ðàçðàáîòàí øàáëîíû Joomla

Nowa strona 2
Zamknij

Informacje o plikach cookie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...