BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ E-PUAP ceidg
Strona Główna UG telefon Kontakt Lokalizacja Facebook

Banner

Dzisiaj jest: 18 Stycznia 2022    |    Imieniny obchodzą: Piotr, Małgorzata

OBWIESZCZENIE o wydaniu pozwolenia wodnoprawnego

 

OBWIESZCZENIE

o wydaniu pozwolenia wodnoprawnego

Na podstawie art. 49 § 1 ustawy z dnia 14 czerwca 1960 r. Kodeks postępowania administracyjnego (tekst jednolity z 2021r. Dz. U. poz. 735) Dyrektor Zarządu Zlewni w Krakowie Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie zawiadamia o wydaniu w dniu 17.05.2021r. decyzji znak: KR.ZUZ.2.4210.220.2021.BH, którą udzielono Gminie Czernichów pozwoleń wodnoprawnych na usługę wodną polegającą na poborze wód podziemnych z wielootworowego ujęcia wody w Rusocicach dla zaopatrzenia gminnego wodociągu grupowego „Rusocicie - Kamień" (studnie wiercone podstawowe S-1, S-2 i S-3 oraz studnia wiercóna awaryjna S-4).

Plakat konkursu  + OBWIESZCZENIE o wydaniu pozwolenia wodnoprawnego

 

Template Design free joomla templates

Äèçàéí ðàçðàáîòàí øàáëîíû Joomla

Nowa strona 2
Zamknij

Informacje o plikach cookie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...