BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ E-PUAP ceidg
Strona Główna UG telefon Kontakt Lokalizacja Facebook

Banner

Dzisiaj jest: 5 Grudnia 2021    |    Imieniny obchodzą: Krystyna, Sabina, Norbert

Konferencja Kliwent e-Event w tym roku z udziałem Gminy Czernichów

 12asdfasdasfd

Konferencja Kliwent e-Event organizowana przez studentów Wydziału Górnictwa i Geoinżynierii Akademii Górniczo-Hutniczej odbyła się w tym roku już po raz siódmy, ale pierwszy raz w nowej e-formie. Konferencja przez swoją różnorodność tematów corocznie skierowana jest do szerokiej liczby odbiorców, a w szczególności do studentów i pracowników uczelni, którym bliski jest temat nowoczesnych rozwiązań z branży wentylacji, klimatyzacji, ogrzewnictwa i rekuperacji.

W dniach 24-27 maja 2021 r. miała miejsce część szkoleniowa, podczas której studenci na warsztatach mogli poznać praktyczne zagadnienia z branży HVAC&R(ang. heating, ventilation, air conditioning & recuperartion) - wentylacji, klimatyzacji, ogrzewnictwa i rekuperacji,. Natomiast 28 maja 2021 r. odbyła się część seminaryjna, gdzie przedstawiciele firm oraz studenci mogliby wygłosić swoje prezentacje.

Na bazie porozumienia zawartego z Wydziałem Górnictwa i Geoinżynierii AGH w Krakowie w tegorocznym e-spotkaniu wziął udział ekodoradca Gminy Czernichów, z prezentacją pod tytułem „Gmina Czernichów – blaski i cienie energetycznej transformacji na terenach wiejskich”.

Kliwent e-Event 2021 był świetną okazją do poznania rynku pracy w branży HVAC&R, nowoczesnych technologii i urządzeń, do integracji studentów różnych kierunków i uczelni ale również do prezentacji problemów z jakimi borykają się mieszańcy domów jednorodzinnych stojący przed decyzją w jaki sposób i za ile przeprowadzić termomodernizację aby była ekologiczna i ekonomiczna nie tylko na etapie samej inwestycji ale także później podczas eksploatacji wybranych technologii. 

 

500

 

Template Design free joomla templates

Äèçàéí ðàçðàáîòàí øàáëîíû Joomla

Nowa strona 2
Zamknij

Informacje o plikach cookie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...