BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ E-PUAP ceidg
Strona Główna UG telefon Kontakt Lokalizacja Facebook

Banner

Dzisiaj jest: 18 Stycznia 2022    |    Imieniny obchodzą: Piotr, Małgorzata

Komunikat o zmianach w komunikacji od 23 czerwca 2021 r. utrudnienia w przejeździe dla linii 229 i busów w miejscowości Zagacie

 

Komunikat o zmianach w komunikacji

Informujemy, że od dnia 23 czerwca 2021 r. (środa) rozpoczną się prace w ramach zadania: „Przebudowa odcinka drogi powiatowej nr 2183K z budową chodnika i odwodnieniem w miejscowości Zagacie”. Prace będą prowadzone na długości ok. 400 m na odcinku od przystanku „Kaszów Wyźrał” w stronę Czernichowa. W związku z prowadzonymi pracami mogą występować utrudnienia w przejeździe dla linii 229 i busów oraz chwilowe wstrzymania w związku z ruchem wahadłowym kierowanym ręcznie.

Planowany termin zakończenia prac to październik/listopad 2021 r.

 

Template Design free joomla templates

Äèçàéí ðàçðàáîòàí øàáëîíû Joomla

Nowa strona 2
Zamknij

Informacje o plikach cookie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...