BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ E-PUAP ceidg
Strona Główna UG telefon Kontakt Lokalizacja Facebook

Banner

Dzisiaj jest: 22 Września 2021    |    Imieniny obchodzą: Tomasz, Maurycy

Rozegrane zostały półfinały w ramach Pucharu Wójta Gminy Czernichów 2021

Podczas meczy półfinałowych rozegranych w miniony weekend zostały wyłonione drużyny, które powalczą w finale o I miejsce. W piątek 23 lipca mecz półfinałowy wygrał LKS „Sokół” Rybna pokonując 5:1 LKS „Nadwiślan” Rusocice.

W sobotę 24 lipca, po wyrównanej grze zakończonej rzutami karnymi, LKS „START” Kamień pokonał LKS „PIAST” Wołowice. Takie wyniki rozgrywek półfinałowych oznaczają, że o I miejsce walczyć będą LKS „Sokół”< Rybna z LKS „Start” Kamień.

+ POBIERZ PEŁNY OPIS ROZGRYWEK

Template Design free joomla templates

Äèçàéí ðàçðàáîòàí øàáëîíû Joomla

Nowa strona 2
Zamknij

Informacje o plikach cookie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...