BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ E-PUAP ceidg
Strona Główna UG telefon Kontakt Lokalizacja Facebook

Banner

Dzisiaj jest: 19 Stycznia 2022    |    Imieniny obchodzą: Marta, Henryk, Mariusz

Finał Turnieju o Pucharu Wójta Gminy Czernichów 2021

Letni Turniej Piłki Nożnej Seniorów 2021 o Puchar Wójta Gminy Czernichów - Tegoroczny zwycięzca – LKS „START” KAMIEŃ.

Tradycyjnie do rozgrywek, które w tym roku rozpoczęły się już 19 lipca, przystąpiło sześć drużyn piłki nożnej z terenu gminy Czernichów. W eliminacjach odpadły zespoły LKS Błękitni Czułówek, „Sparta” Przeginia Duchowna - Narodowa.
Finał rozgrywek w tym roku miał miejsce w Wołowicach. Członkowie klubu dużym nakładem pracy bardzo dobrze przygotowali obiekt do imprezy.
31 lipca 2021 r. o godzinie 1600 w meczu o pierwsze miejsce rozegranym pomiędzy LKS ”Start” Kamień i LKS”SOKÓŁ” Rybna, drużyną zwycięską okazał się LKS „START” Kamień wygrywając 4:3, natomiast III miejsce zajął LKS „PIAST” Wołowice po oddanym walkowerze z LKS „NADWIŚLAN” Rusocice.
Z werdyktem sędziowskim w pełni zgodzili się kibice, którzy byli zdania, że w finałowym meczu spotkały się dwie najlepsze drużyny w tym rejonie. Z LKS „SOKÓŁ” Rybna pochodzi – wyłoniony przez działaczy wszystkich LKS-ów uczestniczących w Pucharze Wójta– dwóch najlepszych zawodników turnieju: najlepszym zawodnikiem wybrano Jakuba Kościółek, który również w meczu półfinałowym okazał się również niezłym strzelcem, najlepszym bramkarzem został jego klubowy kolega Norbert Nawalaniec, natomiast najlepszym strzelcem okazał się Konrad Kuglin z LKS „Start” Kamień.
Po ostatnim gwizdku sędziego okolicznościowe puchary, dyplomy oraz nagrody w formie bonów na zakup sprzętu sportowego wręczyła Pani Wójt Danuta Filipowicz, z-ca Wójta Stanisław Molik oraz przewodniczący Rady Gminy Czernichów Zbigniew Kędzierski.

 

Template Design free joomla templates

Äèçàéí ðàçðàáîòàí øàáëîíû Joomla

Nowa strona 2
Zamknij

Informacje o plikach cookie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...