BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ E-PUAP ceidg
Strona Główna UG telefon Kontakt Lokalizacja Facebook

Banner

Dzisiaj jest: 19 Stycznia 2022    |    Imieniny obchodzą: Marta, Henryk, Mariusz

Od czwartku (19 sierpnia) na drodze powiatowej w Zagaciu wprowadzono ruch wahadłowy, kierowany sygnalizacją świetlną. Zmiana organizacji ruchu wynika z prac remontowych wykonywanych na zlecenie Zarządu Dróg Powiatu Krakowskiego na odcinku drogi powiatowej prowadzącej z Zagacia w kierunku Czernichowa.

- W środę 18 sierpnia br. spotkaliśmy się z wykonawcą prac na drodze powiatowej, przedstawicielami inwestora (Zarządu Dróg Powiatu Krakowskiego), projektantem oraz mieszkańcami Zagacia w celu omówienia m.in. problemów z wykonaniem zjazdów z tej drogi. Liczymy na szybkie zakończenie prac na tej ważnej dla mieszkańców gminy drodze powiatowej. To zadanie było długo wyczekiwane przez mieszkańców. W ubiegłym roku był już rozstrzygnięty przez powiat przetarg, ale gmina nie zdecydowała się na dodanie pieniędzy z budżetu na zadanie droższe niż pierwotnie oszacowano. Z informacji pochodzących od wykonawcy wynika, że prace zostaną zakończone pod koniec października – mówi Danuta Filipowicz, Wójt Gminy Czernichów.

Zadanie pod nazwą „Przebudowa odcinka drogi powiatowej nr 2183K z budową chodnika i odwodnienie w miejscowości Zagacie” wykonuje firma Berger Bau Polska Sp. z o.o.

Bieżące informacje o możliwych utrudnieniach w ruchu można znaleźć na stronie Zarządu Dróg Powiatu Krakowskiego: http://zdpk.krakow.pl/zdpk2/blog/2021/06/30/utrudnienia-w-ruchu-w-miejscowosci-zagacie-dp-nr-2183k/

 

Template Design free joomla templates

Äèçàéí ðàçðàáîòàí øàáëîíû Joomla

Nowa strona 2
Zamknij

Informacje o plikach cookie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...