BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ E-PUAP ceidg
Strona Główna UG telefon Kontakt Lokalizacja Facebook

Banner

Dzisiaj jest: 22 Stycznia 2022    |    Imieniny obchodzą: Anastazy, Wincenty, Wiktor

W dniu 27 sierpnia 2021 r. w Urzędzie Gminy Czernichów odbyły się warsztaty rękodzielnicze pobudzające, usprawniające ręce i wzrok – tworzenie figur z koralików dla Seniorów z Gminy Czernichów w ramach projektu Rozwój Pomocy Społecznej – Wsparcie , Aktywizacja i Poprawa Jakości Życia Seniorów na 2021 r. organizowane przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Czernichowie.

 

Template Design free joomla templates

Äèçàéí ðàçðàáîòàí øàáëîíû Joomla

Nowa strona 2
Zamknij

Informacje o plikach cookie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...