BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ E-PUAP ceidg
Strona Główna UG telefon Kontakt Lokalizacja Facebook

Banner

Dzisiaj jest: 29 Listopada 2021    |    Imieniny obchodzą: Błażej, Walter, Fryderyk

Dożynki wiejskie w Rybnej

W dniu 12 września 2021 r. w Parku Dworskim w Rybnej odbyły się dożynki wiejskie zorganizowane przez Koło Gospodyń Wiejskich.

 

Uroczystość dożynkowa rozpoczęła się Mszą Św. w kościele parafialnym p.w. Świętego Kazimierza w Rybnej. Po mszy nastąpiło przejście korowodu dożynkowego do Dworu i rozpoczęła się część artystyczna podczas której wystąpiły: Zespół Ziemi Lisieckiej, orkiestra dęta Ochotniczej Straży Pożarnej w Rybnej oraz Zespół Zdrojanki z Krzeszowic. Podczas imprezy można było zobaczyć wystawę strojów regionalnych, wyplatanie wikliny, pokaz garncarstwa, przędzenie wełny, koronkarstwo szydełkowe i klockowe, zabawki ze słomy oraz zakupić wyroby od lokalnych producentów.

FB IMG 1631615210616

 

Template Design free joomla templates

Äèçàéí ðàçðàáîòàí øàáëîíû Joomla

Nowa strona 2
Zamknij

Informacje o plikach cookie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...