BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ E-PUAP ceidg
Strona Główna UG telefon Kontakt Lokalizacja Facebook

Banner

Dzisiaj jest: 29 Listopada 2021    |    Imieniny obchodzą: Błażej, Walter, Fryderyk

XXII Ogólnopolski Spływ Kajakowy Wisłą

25 września odbył się XXII Ogólnopolski Spływ Kajakowy Wisłą na trasie Czernichów - Kraków.

Spływ kajakowy liczył ok 27 km - na trasie Czernichów (przeprawa promowa) - Kraków (Kolejowy Klub Wodny). Po drodze uczestnicy spływu zatrzymali się na odpoczynek w Tyńcu - pod klasztorem Opactwa Benedyktynów. Dodatkową atrakcją dla kajakarzy było śluzowanie na Stopniu Wodnym Kościuszko w Krakowie. Po raz pierwszy w swojej historii spływ odbył się tak późno - przyczyną kolejnych przesunięć terminu spływu z 11 września był m.in. długo utrzymujący się wysoki poziom Wisły. Na szczęście uczestnikom spływu i organizatorom (Gmina Czernichów i Kolejowy Klub Wodny) dopisała pogoda. Zapraszamy za rok.

242875354 3971919986246681 1175573277779724161 n

Template Design free joomla templates

Äèçàéí ðàçðàáîòàí øàáëîíû Joomla

Nowa strona 2
Zamknij

Informacje o plikach cookie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...