BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ E-PUAP ceidg
Strona Główna UG telefon Kontakt Lokalizacja Facebook

Banner

Dzisiaj jest: 29 Listopada 2021    |    Imieniny obchodzą: Błażej, Walter, Fryderyk

Nagrody Powiatu Krakowskiego dla przedstawicieli Gminy Czernichów

W dniu 13 października 2021 r. Wójt Gminy Czernichów Danuta Filipowicz uczestniczyła w Chochołowym Dworze w Jerzmanowicach w uroczystości wręczenia Nagród Starosty Krakowskiego oraz Nagród Powiatu Krakowskiego.

Nagrody Starosty Krakowskiego otrzymały organizacje pozarządowe wyróżniające się w działaniach na rzecz społeczności lokalnej. Wśród wyróżnionych znalazło się Towarzystwo Przyjaciół Kamienia. Nagrody Powiatu Krakowskiego za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury, za osiągnięte wyniki sportowe otrzymali Igor Tarasek i Magdalena Świerczyńska. Igor Tarasek w kategorii "Młody talent" został doceniony za bardzo dobre wyniki w pływaniu, natomiast Magdalena Świerczyńska, wyróżniająca się tenisistka, za sukcesy w turniejach krajowych i międzynarodowych.

Template Design free joomla templates

Äèçàéí ðàçðàáîòàí øàáëîíû Joomla

Nowa strona 2
Zamknij

Informacje o plikach cookie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...