BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ E-PUAP ceidg
Strona Główna UG telefon Kontakt Lokalizacja Facebook

Banner

Dzisiaj jest: 18 Stycznia 2022    |    Imieniny obchodzą: Piotr, Małgorzata

Otwarcie boiska wielofunkcyjnego w Przegini Duchownej

4 listopada br. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym z Oddziałami Integracyjnymi w Przegini Duchownej odbyło się uroczyste otwarcie boiska wielofunkcyjnego.

W imprezie zorganizowanej przez Panią Ewelinę Tomską – dyrektora szkoły, uczestniczyli m.in. Danuta Filipowicz – Wójt Gminy Czernichów, Stanisław Molik – Zastępca Wójta, Elżbieta Duda – Posłanka na Sejm RP, Łukasz Smółka – Wicemarszałek Województwa Małopolskiego, Ewa Gil – Zastępca Dyrektora Biura Wojewody Małopolskiego oraz Ks. Stefan Midor – Proboszcz Parafii pw. św. Kazimierza w Rybnej. Witając zaproszonych gości Pani Wójt Danuta Filipowicz podziękowała wszystkim zaangażowanym w powstanie tego obiektu, a w sposób szczególny Panu Wicemarszałkowi Łukaszowi Smółce, za współfinansowanie projektu. W krótkich wystąpieniach zaproszeni goście podkreślali rolę jaką aktywność fizyczna oraz sport pełni w wychowaniu młodego pokolenia. Życzyli przy tym licznie zgromadzonym uczniom dużo radości z użytkowania boiska.

Template Design free joomla templates

Äèçàéí ðàçðàáîòàí øàáëîíû Joomla

Nowa strona 2
Zamknij

Informacje o plikach cookie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...