BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ E-PUAP ceidg
Strona Główna UG telefon Kontakt Lokalizacja Facebook

Banner

Dzisiaj jest: 18 Stycznia 2022    |    Imieniny obchodzą: Piotr, Małgorzata

Kolejne środki z budżetu państwa na poprawę gminnej infrastruktury wodnej i kanalizacyjnej

O blisko 3,6 mln zł zwiększy się subwencja ogólna naszej gminy dzięki decyzji rządu o przeznaczeniu 4 mld złotych na inwestycje w zakresie wodociągów i zaopatrzenia w wodę oraz projektów związanych z kanalizacją. – W tej kwocie dla naszej gminy przyznano na wodociągi i zaopatrzenia w wodę 422,8 tys. zł oraz 3 mln 164,4 tys. zł na kanalizację. To dla nas wielki zastrzyk finansowy i otwarcie nowych możliwości poprawy stanu infrastruktury, której bardzo brakuje w gminie – mówi Danuta Filipowicz, Wójt Gminy Czernichów.

Informacja o zwiększeniu przez Ministerstwo Finansów środków na uzupełnienie subwencji ogólnej dla gmin potrzebujących pieniędzy na najpilniejsze zdania w zakresie wodociągów i kanalizacji podana została w piątek 5 listopada. Według podanych oficjalnie informacji beneficjentami tej decyzji będzie 1714 gmin w całej Polsce. Środki przyznane przez Ministerstwo Finansów gminy będą mogły przeznaczyć na inwestycje w latach 2021-2024.

kprm

https://samorzad.pap.pl/kategoria/aktualnosci/premier-4-mld-zl-na-projekty-kanalizacyjne-wodociagowe-aktualizacja

Template Design free joomla templates

Äèçàéí ðàçðàáîòàí øàáëîíû Joomla

Nowa strona 2
Zamknij

Informacje o plikach cookie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...