BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ E-PUAP ceidg
Strona Główna UG telefon Kontakt Lokalizacja Facebook

Banner

Dzisiaj jest: 5 Października 2022    |    Imieniny obchodzą: Igor, Placyd, Apolinary

Przedszkolaki pamiętają

W dniu 29 października 2021r, dzieci z Samorządowego Przedszkola w Czernichowie wzięły udział w akcji organizowanej przez Ministerstwo Edukacji i Nauki pt. ,,Szkoła pamięta’’.

Jak co roku, celem akcji było zwrócenie uwagi dzieci na potrzebę pielęgnowania pamięci o bohaterach naszej wolności; szczególnie o tych bohaterach, którzy byli związani z historią najbliższego dzieciom regionu.

W ramach niniejszego przedsięwzięcia przedszkolaki wraz z wychowawcami, odwiedziły Pomnik Niepodległości, który znajduje się na czernichowskim rynku. Chcąc uczcić pamięć żołnierzy poległych podczas I wojny światowej – złożyły pod obeliskiem okolicznościową laurkę, położyły kwiaty, zapaliły znicze. Z dużym zaciekawieniem słuchały historii o bohaterskich czynach żołnierzy, dla których najważniejszymi wartościami były: ,,BÓG, HONOR, OJCZYZNA”.

 

Template Design free joomla templates

Äèçàéí ðàçðàáîòàí øàáëîíû Joomla

Nowa strona 2
Zamknij

Informacje o plikach cookie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...