BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ E-PUAP ceidg
Strona Główna UG telefon Kontakt Lokalizacja Facebook

Banner

Dzisiaj jest: 8 Sierpnia 2022    |    Imieniny obchodzą: Iza, Cyprian, Dominik

Koncert Pieśni Patriotycznych

11 listopada 1918 r. to niezwykły dzień w historii Polski. Dzień Niepodległości to symbol miłości Ojczyzny, walki o wolność, symbol wiary i zwycięstwa. Z tej okazji uczniowie Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Czernichowie przygotowali „Koncert Pieśni Patriotycznych” dając świadectwo pamięci o tych, którzy oddali swe życie dla wolnej Polski, w której żyjemy.

https://www.youtube.com/watch?v=sEdWtteSw5k

 

Template Design free joomla templates

Äèçàéí ðàçðàáîòàí øàáëîíû Joomla

Nowa strona 2
Zamknij

Informacje o plikach cookie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...