BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ E-PUAP ceidg
Strona Główna UG telefon Kontakt Lokalizacja Facebook

Banner

Dzisiaj jest: 4 Lipca 2022    |    Imieniny obchodzą: Elżbieta, Malwina, Teodor

Ruszył czwarty nabór do projektu "Małopolska Niania 2.0"

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie realizuje projekt grantowy "Małopolska Niania 2.0", którego celem jest stworzenie warunków do podjęcia lub kontynuacji zatrudnienia przez rodziców dzieci do lat 3.

W ramach projektu przyznawane są granty na dofinansowanie kosztów wynagrodzenia niani zatrudnianej przez zamieszkałych w woj. małopolskim rodziców, którzy w związku z koniecznością sprawowania opieki nad dzieckiem w wieku do lat 3 mają problem z funkcjonowaniem na rynku pracy.

 Szczegółowe informacje o projekcie na stronie ROPS :

RUSZYŁ CZWARTY NABÓR DO PROJEKTU "MAŁOPOLSKA NIANIA 2.0"

Template Design free joomla templates

Äèçàéí ðàçðàáîòàí øàáëîíû Joomla

Nowa strona 2
Zamknij

Informacje o plikach cookie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...