BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ E-PUAP ceidg
Strona Główna UG telefon Kontakt Lokalizacja Facebook

Banner

Dzisiaj jest: 1 Grudnia 2021    |    Imieniny obchodzą: Natalia, Blanka, Eligiusz

Komunikat o zmianach w komunikacji – linia 259 oraz linia 249

 Komunikat o zmianach w komunikacji – linia 259 oraz linia 249

 
Od dnia 23 listopada 2020 r. (poniedziałek) w związku z przebudową drogi powiatowej nr 2181K w Wołowicach zostanie zamknięty dla ruchu kołowego odcinek drogi między przystankami „Wołowice Remiza” i „Wołowice Niwka”. Prace wymagające zamknięcia drogi planowane są na okres ok. 4 tygodni.
 
W związku zamknięciem drogi linia nr 259 będzie kursować po trasie czasowo zmienionej (skróconej) : Salwator – Wołowice Kapliczka . Przystanek końcowo – początkowy „Wołowice Kapliczka” będzie zlokalizowany na peronie z wiatą autobusową. Bez obsługi dla linii 259 pozostaną następujące przystanki: „Wołowice Sklep”, „Wołowice Pichonówka”, „Wołowice Niwka”, „Czernichów Stacja Paliw”, „Czernichów Studzienki” oraz „Czernichów Rynek”.
 
Na odcinku Wołowice Kapliczka – Czernichów Rynek będzie funkcjonować zastępcza komunikacja busowa zorganizowana przez Wykonawcę robót w uzgodnieniu z Gminą Czernichów.
 
Na czas remontu zmienione zostaną rozkłady jazdy linii 259 i 249 .
 
 
Aktualne rozkłady jazdy można pobrać na stronie : http://rozklady.mpk.krakow.pl/
 
 

Template Design free joomla templates

Äèçàéí ðàçðàáîòàí øàáëîíû Joomla

Nowa strona 2
Zamknij

Informacje o plikach cookie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...