BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ E-PUAP ceidg
Strona Główna UG telefon Kontakt Lokalizacja Facebook
Dzisiaj jest: 18 Czerwca 2021    |    Imieniny obchodzą: Elżbieta, Paula, Marek

Konsultacje społeczne w sprawie Strategii Rozwoju Gminy Czernichów na lata 2021-2030

Szanowni Państwo!

Zakończył się zasadniczy etap prac związanych z opracowaniem Strategii Rozwoju Gminy Czernichów na lata 2021-2030, obejmujący w szczególności przeprowadzenie analiz statystycznych i strategicznych, realizację warsztatów strategicznych, a także prace eksperckie. Powstał projekt dokumentu, stanowiący efekt prac władz samorządowych gminy, przedstawicieli instytucji publicznych, a także mieszkańców i przedstawicieli środowiska pozarządowego, którzy zaangażowali się w proces jego tworzenia.

Zwracamy się do Państwa z prośbą o przedstawienie opinii oraz ewentualnych sugestii zmian w ramach prezentowanego projektu strategii. Wypełniony i podpisany formularz można składać:

a) w siedzibie Urzędu Gminy Czernichów, ul. Gminna 1; 32-070 Czernichów, poprzez złożenie na Dzienniku Podawczym.

b) pocztą na adres Urząd Gminy Czernichów, 32-070 Czernichów, ul. Gminna 1 (decyduje data wpływu do Urzędu),

c) za pomocą poczty elektronicznej, na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub poprzez system ePUAP, adres skrytki Urzędu Gminy Czernichów ePUAP:/ t675w7kajb/skrytka - za ważne uznaje się stanowiska przesłane w postaci skanu podpisanego formularza zgłaszania uwag lub dokumentu podpisanego elektronicznie (za pomocą podpisu zaufanego, bezpiecznego kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub podpisu osobistego z e-dowodu) i dołączonej tożsamej wersji edytowalnej dokumentu np. w formacie .doc, .rtf;

Gromadzenie uwag potrwa do 28 czerwca 2021 r. Po zakończeniu procesu i analizie przedstawionych uwag opracowana zostanie finalna wersja dokumentu strategii.

=============================================

+ Projekt Strategii Rozwoju Gminy Czernichów na lata 2021-2030

+ Formularz zgłaszania uwag do projektu Strategii Rozwoju Gminy Czernichów na lata 2021-2030

Template Design free joomla templates

Äèçàéí ðàçðàáîòàí øàáëîíû Joomla

Nowa strona 2
Zamknij

Informacje o plikach cookie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...