BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ E-PUAP ceidg
Strona Główna UG telefon Kontakt Lokalizacja Facebook

Banner

Dzisiaj jest: 18 Sierpnia 2022    |    Imieniny obchodzą: Helena, Ilona, Bogusław

Dziennik polski z 21.04.2015 - Dziennik polski z 09.04.2015 - Więcej na remont dróg

Powiat krakowski. Samorządowcy mówią, że ten rok będzie wyjątkowo dobry pod względem inwestycji w nakładki, mosty, może także chodniki. Te zadania zasili też nadwyżka budżetowa. Modernizacja i remonty dróg powiatowych na czternastu odcinkach w ośmiu gminach mają być wykonane do końca czerwca. To zadania realizowane w ramach inicjatyw samorządowych, dla których powiat dzisiaj rozstrzyga przetarg. Kolejne zadania będę realizowane w drugiej i trzeciej turze. Na te ostatnie samorządowcy powiatowi zdecydowali się przeznaczyć dodatkowe 6,3 mln zł z wolnych środków – nadwyżki budżetowej.

Czytaj więcej...

Template Design free joomla templates

Äèçàéí ðàçðàáîòàí øàáëîíû Joomla

Nowa strona 2
Zamknij

Informacje o plikach cookie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...