BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ E-PUAP ceidg
Strona Główna UG telefon Kontakt Lokalizacja Facebook
Dzisiaj jest: 18 Czerwca 2021    |    Imieniny obchodzą: Elżbieta, Paula, Marek

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021

Dnia 1 kwietnia 2021 r. rozpoczyna się Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań (NSP). Obowiązkową formą jest samospis internetowy.

Mając powyższe na uwadze, Gminne Biuro Spisowe w Czernichowie informuje, że dla osób które nie mają możliwości technicznych (brak sprzętu lub dostępu do internetu) do wzięcia udziału w spisie, przygotowane zostało stanowisko komputerowe do samospisu.

Stanowisko mieści się w Urzędzie Gminy Czernichów jest dostępne od 1 kwietnia do 30 września 2021 r. od poniedziałku do piątku w następujących godzinach: poniedziałek od 8:00 do 17:00, wtorek do czwartku od godz. 7:30 do 15:30 , piątek od godz. 7:30 do 14:00. Z uwagi na panujące zagrożenie epidemiczne, osoby chętne do skorzystania z tej metody spisania się, proszone są o wcześniejsze telefoniczne umawianie się pod numerem telefonu: 12 444 55 77 wew. 113 lub 112.

Przypominamy, że w celu sprawnego dokonania samospisu, należy przygotować wcześniej informacje niezbędne do wypełnienia formularza spisowego a mianowicie podstawą jest pesel samospisującego i członków rodziny.

Pomocnym narzędziem w celu dokonania spisu będą następujące linki:

  1. lista pytań dostępna na stronie Głównego Urzędu Statystycznego pod linkiem: https://spis.gov.pl/lista-pytan-w-nsp-2021/
  2. wersja demonstracyjna aplikacji do samospisu dostępna pod linkiem:

https://spis.gov.pl/ 

Gminny Komisarz Spisowy

     Danuta Filipowicz

 

+ Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021

 

Template Design free joomla templates

Äèçàéí ðàçðàáîòàí øàáëîíû Joomla

Nowa strona 2
Zamknij

Informacje o plikach cookie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...