BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ E-PUAP ceidg
Strona Główna UG telefon Kontakt Lokalizacja Facebook

Banner

Dzisiaj jest: 27 Stycznia 2022    |    Imieniny obchodzą: Angela, Jan, Przybysław

Artykuły

Zgodnie z zarządzeniem NR 32.2021 Wójta Gminy Czernichów z dnia 10 maja 2021 r. w sprawie ograniczenia bezpośredniej obsługi interesantów Urzędu Gminy Czernichów.

1 zarządzenie

 

Zgodnie z zarządzeniem NR 32.2021 Wójta Gminy Czernichów z dnia 10 maja 2021 r. w sprawie ograniczenia bezpośredniej obsługi interesantów Urzędu Gminy Czernichów.

Zarządzenie: https://gmina.czernichow.pl/aktualnosci/ogloszenia-urzedu-gminy/3658-zarzadzenie-nr-32-2021-wojta-gminy-czernichow-z-dnia-10-maja-2021-r-w-sprawie-ograniczenia-bezposredniej-obslugi-interesantow-urzedu-gminy-czernichow

§ 2

1. Zarządzam ograniczenie możliwości korzystania z budynku Urzędu Gminy Czernichów dla bezpośredniej obsługi interesantów; wszelkie dokumenty, wnioski, podania, faktury powinny być składane w wersji elektronicznej za pomocą platformy ePUAP lub pocztą elektroniczną (e-mail) albo w formie papierowej poprzez wrzucenie ich do specjalnej skrzynki, umieszczonej przy wejściu głównym do budynku Urzędu Gminy Czernichów, dostępnej w godzinach pracy Urzędu.
2. Sprawy wymagające natychmiastowego niezwłocznego załatwienia, dla których przepisy prawa wymagają osobistej obecności, będą załatwiane po uprzednim umówieniu terminu wizyty w Urzędzie, na podstawie zgłoszenia dokonanego wcześniej telefonicznie, pisemnie lub w formie elektronicznej (e-mail, ePUAP).

3. Wznawia się obsługę kasową urzędu dla interesantów Urzędu Gminy. Kasa Urzędu będzie czynna w dniach

- poniedziałek w godzinach od 8:15 do 15:30;

- wtorek, środa, czwartek w godzinach od 7:45 do 14:00;

- piątek w godzinach od 7:45 do 13:45.


Urząd Gminy Czernichów
ul. Gminna 1, 32-070 Czernichów
tel. centrala: +48 12 444 55 77

fax: +48 12 270 23 24,
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.czernichow.pl

Skrytka odbiorcza E-PUAP: /t675w7kajb/skrytka

 

Template Design free joomla templates

Äèçàéí ðàçðàáîòàí øàáëîíû Joomla

Nowa strona 2
Zamknij

Informacje o plikach cookie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...