Dzisiaj jest: 28 Czerwca 2022    |    Imieniny obchodzą: Florentyna, Leon, Ireneusz

Artykuły

Zaproszenie dla rolników do wypełnienie ankiety Polskiej Fundacji Przemysłu Kosmicznego

Polska Fundacja Przemysłu Kosmicznego postanowiła zbadać powiązanie między przemysłem kosmicznym, a polskim przemysłem rolniczym.
W tym celu rozpoczęliśmy przygotowania raportu nt. rolnictwa precyzyjnego, którego istotnym elementem są technologie satelitarne. Jest to bardzo istotne badanie, które pozwoli lepiej poznać potrzeby polskich rolników, a co za tym idzie, przygotowywać wsparcie dla rozwoju polskiego rolnictwa.
Serdecznie zachęcamy wszystkich rolników do wypełnienia przygotowanej przez nas krótkiej ankiety, która będzie stanowiła podstawę dla wspomnianego wyżej raportu. Za wszystkie odpowiedzi z góry dziękujemy! ????

Template Design free joomla templates

Äèçàéí ðàçðàáîòàí øàáëîíû Joomla

Nowa strona 2
Zamknij

Informacje o plikach cookie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...