Dzisiaj jest: 28 Czerwca 2022    |    Imieniny obchodzą: Florentyna, Leon, Ireneusz

Artykuły

Warsztaty dla dzieci i młodzieży - 18.09.2021

 

POBIERZ PLAKAT

plakat ug fb 0921

POBIERZ PLAKAT

-----------------------------

Wójt Gminy Czernichów zaprasza do wzięcia udziału w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań, który zgodnie z ustawą o statystyce publicznej jest obowiązkowy.

Mając powyższe na uwadze podczas Warsztatów dla dzieci i młodzieży Młodzieżowych Grup Pożarniczych w sobotę 18 września 2021 r. przy Ochotniczej Straży Pożarnej w Nowej Wsi Szlacheckiej, będzie możliwość przeprowadzenia spisu u rachmistrza spisowego od godziny 11:00 do 15:00

W celu sprawnego przeprowadzenia spisu należy zabrać ze sobą dowód osobisty oraz nr PESEL mieszkańców danej posesji, ponieważ jeden z domowników może spisać całą rodzinę. Należy znać powierzchnię użytkową mieszkania, ilość pomieszczeń, rok oddania budynku do użytkowania, miejsce pracy członków rodziny (miejscowość i ulica) oraz wykonywany zawód.

Template Design free joomla templates

Äèçàéí ðàçðàáîòàí øàáëîíû Joomla

Nowa strona 2
Zamknij

Informacje o plikach cookie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...